Наско Курдов: Не могат да ме изгонят

Наско Курдов: Не могат да ме изгонят

"Имам перфектен договор с Ботев, не знам още дали ще остана"

 

Нападателят на Ботев Атанас Курдов заяви, че на този етап няма никакво намерение да напуска клуба. Стрелецът обаче не попада в плановете на Ферарио Спасов за новото първенство и двете страни трябва да намерят някакво решение.

„Имам договор с Ботев и засега съм в отбора. Той е перфектен. На този етап все още е рано да се каже дали ще остана в тима или ще отида на друго място. В момента си почивам, но поддържам форма., като тренирам редовно”, лаконичен бе Курдов.

Междувременно, освободеният от Славия Георги Христов се ослушва за трансфер в Ботев (Пд). Той бил готов да се върне при „канарчетата”, ако не си намери отбор в чужбина.

 

Спартак Варна се отказа от чужд играч

В Спартак Варна решиха да не предлагат договор на Владимир Медвед

Стана ясна програмата на България в турнира FIFA Series

Националният отбор на България ще започне участието си в международния приятелски турнир FIFA Series 2026 в Индонезия с мач срещу Соломоновите острови в петък сутрин, 27 март, от 10:30 ч. българско време

ЦСКА изгуби двама за битката със Славия

Христо Янев няма да може да разчита на двама от твърдите си титуляри

Рекорден интерес към съдийството – над 200 нови попълнения в цялата страна

Съдийското семейство в България продължава да расте

Дерби на дъното между закъсалия Септември и Монтана

Септември и Монтана излизат един срещу друг в мач от 21-ия кръг на efbet Лига

Ботев Враца и Добруджа закриват кръга с третия мач помежду си

Врачани търсят първа победа през 2026г.