Стефанова загуби от световната шампионка в шестия кръг

Стефанова загуби от световната шампионка в шестия кръг

Гросмайстор Антоанета Стефанова загуби с черните фигури от световната шампионка Хоу Ифан (Китай)

Гросмайстор Антоанета Стефанова загуби с черните фигури от световната шампионка Хоу Ифан (Китай) партията от шестия кръг на турнира по шахмат за жени от веригата "Гран При" в руския град Казан.

След второто си поражение в надпреварата българката падна на девето място във временното класиране с 2,5 точки. Ифан е шеста с 3,0 точки. Еднолично на върха в подреждането излезе Елена Даниелян (Армения) с 4,5 точки.

В четвъртия турнир от веригата участват 12 състезателки, които ще изиграят 11 кръга по швейцарската система до 22 юни.

Смесената двойка на България загуби в първия кръг на Световното първенство по бадминтон

Габриела Стоева и Евгени Панев отстъпиха на швейцарци

Ансамбълът след завръщането на родна земя: Много благодарим на всички хора

“Помислихме си за такова посрещане и след Лос Анджелис”

Стилияна Николова: Медалите тежат физически и психически

Стилияна Николова се завърна на родна земя след впечатляващото си представяне на Световното първенство по художествена гимнастика във Франкфурт, Германия

Жлъчна криза провaли пътуването на Кирил Осев за Южна Корея

Топ лекоатлетът на Петрич Кирил Осев отлага пътуването си за Южна Корея.

ОБЗОР: Титла, 6 медала и олимпийска квота за България от Световното по художествена гимнастика (ВИДЕО)

Стилияна Николова стана световна шампионка на бухалки

Мицин остана осми във финала на 400 метра свободен стил на Европейското по плуване

Мицин финишира за време 3:47.42 минути, което е по-слабо от сутрешното му плуване