ЦСКА уреди проверка с Торпедо (Москва)

ЦСКА уреди проверка с Торпедо (Москва)

След пропадането на контролата с Локо (Пд), "армейците" бързо намериха друг съперник

 

Отборът на ЦСКА уреди бързо съперник за контрола с руския Торпедо (Москва) в началото на лятната подготовка.

Както Novsport.com първи съобщи, проверката на „армейците” с Локо (Пд), която трябваше да се играе в Благоевград на 23 юни, пропадна от съображения за сигурност и сигнали за уреждане на сбивания между двете агитки.

От червения клуб обявиха, че все пак ще изиграят контрола. Съперник ще бъде руския Торпедо, който преди няколко години игра с ЦСКА в евротурнирите.

Предстои да се уточно точния час на срещата ЦСКА – Торпедо (Москва). Двата отбора ще направят спаринга на комплекс „Царско село”

 

Бихме Косово при 16-годишните (ВИДЕО)

Националният отбор на България до 16 години започна успешно участието си в Турнира за развитие на УЕФА, след като победи Косово с 1:0 в първия си мач.

Треньорът на Берое: За две години не са ми свирили дузпа срещу водещ отбор

Старши треньорът на Берое Хосу Урибе изрази задоволство от играта на своя отбор, въпреки поражението с 0:3 от ЦСКА.

Христо Янев: Трябва ни повече контрол и търпение

Треньорът на ЦСКА Христо Янев коментира успеха с 3:0 над Берое в Стара Загора. Специалистът отличи представянето на вратаря Фьодор Лапоухов и подчерта, че „армейците“ трябва да играят с повече дисциплина.

 Лапеня след първия си гол за ЦСКА: Емоционално е, полагам много усилия

Защитникът на ЦСКА Адриан Лапеня коментира победата с 3:0 над Берое в Стара Загора. Испанецът изведе „армейците“ с капитанската лента под Аязмото и отбеляза първото си попадение с червената фланелка още в началото на двубоя.

ЦСКА разби Берое като гост (ВИДЕО)

Старозагорци изтърваха добри шансове да останат в мача

Гьоко ядосан след 0:5: Позитиви нямаше

Димо Кръстев с травма на "Колежа"