САЩ и Мексико ще изиграят първа контрола от 18 години насам

САЩ и Мексико ще изиграят първа контрола от 18 години насам

Националният отбор по футбол на САЩ ще гостува за контрола на Мексико на 15-ти август, което ще бъде първи мач между двата тима за последните близо 18 години.

Националният отбор по футбол на САЩ ще гостува за контрола на Мексико на 15-ти август, което ще бъде първи мач между двата тима за последните близо 18 години. Американците все още нямат победа над Мексико, а първата среща между двата отбора се игра през далечната 1934-та година. Мексико е спечелим 23 от домакинските си 24 мача срещу САЩ, като има и едно равенство. 

В световни квалификации през 2005-та и 2009-та година Мексико победи на два пъти САЩ с 2:1. За последен път американските играха контрола с тима в Мексико през октомври 1984-та година, когато домакините спечелиха с 2:1. 

Бивш халф на Лудогорец подписа с бразилски гранд

Бившият футболист на Лудогорец Каули Оливейра премина в бразилския гранд Сао Пауло, където ще играе под наем до края на сезона срещу 3 милиона бразилски реала

Марин Петков с първа асистенция в Саудитска Арабия, но Ал Таавун загуби (ВИДЕО)

Бившият футболист на Левски - Марин Петков, се отчете с първата си асистенция за новия си клуб Ал Таавун в Саудитска Арабия

Пореден расистки скандал застигна Марио Балотели

Цветнокожият нападател е бил оприличаван на маймуна от противниковата публика

Бивш тим на Стоичков поиска Левандовски

Бъдещето на нападателя остава неясно

Роналдо пак си пусна снимка от Ал-Насър

Кристиано Роналдо публикува снимка в социалните мрежи от работата си в Ал-Насър

Самият Паненка разкритикува Браим Диас за дузпата във финала на КАН

Звездата на Мароко Браим Диас продължава да получава критики за пропуснатата си дузпа в стил “Паненка” във финала на Купата на африканските нации срещу Сенегал, която лиши неговия тим от трофея в турнира