Резерва спаси Коринтианс срещу Бока Хуниорс на "Ла Бомбонера" (видео)

Резерва спаси Коринтианс срещу Бока Хуниорс на "Ла Бомбонера" (видео)

Отборите на Бока Хуниорс и Коринтианс завършиха наравно – 1:1, в първия финален мач на Копа Либертадорес помежду им. Срещата се игра на „Ла Бомбонера”, а бразилците успяха да се доберат до равенството малко преди изтичането на редовното време на двубоя

Отборите на Бока Хуниорс и Коринтианс завършиха наравно – 1:1, в първия финален мач на Копа Либертадорес помежду им. Срещата се игра на „Ла Бомбонера”, а бразилците успяха да се доберат до равенството малко преди изтичането на редовното време на двубоя.

През първото полувреме нямаше много на брой интересни положения пред двамата вратари, като нито един от двата тима не достигна до попадение и след края на първите 45 минути резултатът бе 0:0.

През втората част Бока Хуниорс създаде повече голови възможности пред противниковата врата от своя съперник, а в 73-ата минута Факундо Ронкалия успя да открие резултата, пращайки кълбото в мрежата на Коринтианс.

Бразилският тим обаче не се предаде и в 85-ата минута достигна до равенството след попадение на резервата Ромариньо.

Така срещата завърши при резултат 1:1 и всичко ще бъде решено в реванша между двата тима, който ще се играе другата седмица.

Никой не може да изключи Иран от Мондиал 2026

Това написаха от националния тим на Иран по футбол

Окончателно: Дейвис пропуска мачовете на Канада срещу Исландия и Тунис

Националният oтбор на Канада по футбол получи неочакван удар по пътя на подготовката си за Световното първенство, след като стана ясно, че голямата им звезда Алфонсо Дейвис ще пропусне мачовете през март с Исландия и Тунис, съобщи селекционерът Джеси Марш

Тръмп: Иран не е добре дошъл на Световното

Президентът на САЩ промени позицията си

Финалисима ще бъде в Мадрид

Големият мач Финалисима между световния шампион Аржентина и европейският първенец Испания ще се играе на стадион “Сантиаго Бернабеу” в Мадрид, пише вестник “Marca”

Стоичков откри програма на ФИФА в Атина

Легендата на българския и световен футбол Христо Стоичков прекара няколко дни в Атина, където участва в откриването на програмата на ФИФА "Футбол за училища", създадена в партньорство с Гръцката футболна федерация, Министерството на образованието, вероизповеданията и спорта и Генералния секретариат по спорта

Бока Хуниорс ще разширява "Ла Бонбонера" до 80 000 места

Аржентинският футболен гигант Бока Хуниорс представи днес проект за разширяване на стадиона си „Ла Бомбонера", който е на стойност между 50 и 60 милиона американски долара и трябва да увеличи капацитета до 80 хиляди места