Младен Петрич подписа с Фулъм

Младен Петрич подписа с Фулъм

Лондонският Фулъм Атлетик ще финализира в следващите 24 часа трансфера на хърватския нападател Младен Петрич, съобщава "Дейли Мейл".

Лондонският Фулъм Атлетик ще финализира в следващите 24 часа трансфера на хърватския нападател Младен Петрич, съобщава "Дейли Мейл".
 
31-годишният Петрич е свободен агент, след като изтече договора му с германския Хамбургер, където той работи преди известно време със сегашния наставник на Фулъм Мартин Йол.

Нападателят има 38 гола в 98 мача за клуба от Бундеслигата, а освен при "хамбургерите" е играл и за Борусия Дортмунд.


Петрич има и 12 гола в 44 мача с екипа на Хърватия, но не игра на Евро 2012, заради лошия изминал сезон, който бе изпълнен с травми.  

Легенда на Рома си тръгна от клуба след 50 години в него

След повече от петдесет години съвместна история, пътищата на Бруно Конти и Рома се разделят

Жените на Барселона размазаха Реал Мадрид с 12:2! (ВИДЕО)

Женският отбор на Барселона размаза този на Реал Мадрид с 6:0 на „Камп Ноу“ в четвъртфинален мач-реванш и с общ резултат 12:2 след 6:2 в столицата продължава към следващата фаза

Джерард: Мечта ми е да водя Ливърпул един ден

Легендата на Ливърпул - Стивън Джерард, изрази готовност да се завърне на „Анфийлд“ като асистент на елитен мениджър, но същевременно се дистанцира от възможността да поеме ролята на временен наставник

Луис Енрике: Трябва да защитим собствените си интереси

Старши треньорът на френския гранд Пари Сен Жермен Луис Енрике заяви, че „приема всякакви гледни точки“ относно желанието на неговия клуб да бъде пренасрочена срещата с Ланс от Лига 1

Легенда на Милан е готов да поеме властта в италианския футбол

Легендата на Милан и Италия Джани Ривера изрази готовност да стане следващият президент на Италианската футболна федерация (FIGC)

Манчестър Сити вече се оглежда за нов мениджър

Мениджърът на Манчестър Сити Пеп Гуардиола няма да вземе окончателно решение за своето бъдеще в клуба преди края на настоящия сезон