Ирландия загуби от Беларус преди Евро 2016 (ВИДЕО)

Мартин О'Нийл все още не е обявил състава си за еврофиналите

Националният отбор на Ирландия загуби с 1:2 от Беларус в среща, играна в Корк. Това бе последната контрола на „зелените“ преди Евро 2016.

Михаил Гордейчук откри резултата за гостите, като се разписа в 20-ата минута след страхотен удар. Максим Володко пък удвои преднината на Беларус през второто полувреме.

Ирландия съумя да върне едно попадение след хубав удар на защитника на Бърнли Стивън Уорд, но то не бе достатъчно и „зелените“ загубиха за втори път в последните си 14 мача.

Сега на мениджъра на домакините Мартин О’Нийл му предстои да обяви окончателния състав от 23-ма футболисти, които ще отпътуват за еврофиналите във Франция.

Беларус пък не успя да се класира на Евро 2016, като завърши 4-и в своята квалификационна група.