Колумбия победи САЩ в първия мач от „Копа Америка” (ВИДЕО)

Колумбия победи САЩ  в първия мач от „Копа Америка” (ВИДЕО)

Сапата и Хамес бележат за крайното 2:0

Домакинът на „Копа Америка” САЩ не успя да зарадва публиката в Санта Клара с победен старт на турнира и загуби откриващия мач на надпреварата от Колумбия с 0:2.

Звездите на Милан и Реал Мадрид - Кристиан Сапата и Хамес Родригес, се разписаха през първото полувреме, за да донесат успеха на южноамериканците пред погледа на препълнените трибуни на "Ливайс Стейдиъм", който бе разпродаден до пълен капацитет - 67 439 зрители.

"Крайният резултат е 0:2, но играчите ми могат да научат много от този мач. Сега ще бъдем още по-гладни за успех в следващата среща. Опрени сме до стената и трябва да вземем трите точки срещу Коста Рика", коментира селекционерът на САЩ Юрген Клинсман.



Коста Рика и Парагвай са другите два отбора в Група А на Копа Америка.

Официално: Серхио Рамос остана без отбор

Да, това беше последният ми мач, призна бранителят

Интер Маями стигна до титлата в МЛС, Меси герой

Трета купа за аржентинеца в САЩ

Меси и Интер Маями триумфира в МЛС (ВИДЕО)

Две асистенции на аржентинеца за успеха

Стоичков с важна роля преди Световното (ПЪЛНА ПРОГРАМА)

Легендата на българския и световен футбол Христо Стоичков взе участие в церемонията, на която ФИФА официално представи програмата по дни и часове на Мондиал 2026 следващото лято.

Почетино иска да се върне във Висшата лига

Селекционерът на националния отбор на САЩ Маурисио Почетино изрази увереност, че един ден ще се завърне в английската Висша лига и в Шампионската лига, предаде АП.

Анчелоти след жребия: Трудна група

Няма да имаме големи проблеми с климата, вярва селекционерът на Бразилия

Поченито: Нищо няма да е лесно

Имаме много пресни впечатления, призна треньорът на "янките"

Скалони хвали съперниците на Аржентина

Австрия в група със световния шампион

Пълната програма за Мондиал 2026 е ясна

Жребият за Мондиал 2026 година бе изтеглен, но програмата по стадиони и часове ще стане ясна до 24 часа след жребия