Пламен Марков: Собствениците на „Армията” ще решат дали ЦСКА ще играе там (ВИДЕО)

Пламен Марков: Собствениците на „Армията” ще решат дали ЦСКА ще играе там (ВИДЕО)

„Нашите фенове искат да гледат отбора там, където му е мястото”

Директорът в ЦСКА Пламен Марков каза, че собствениците на стадион „Българска армия” трябва да решат дали ЦСКА ще играе там през новия шампионат. Той посочи, че собственик е Министерството на младежта и спорта.

 

„ЦСКА се готви да участва в Първа професионална лига. Правят се подобрения по стадион "Българска армия", базата в Панчарево, подготвяме селекцията. Подхождаме с оптимизъм за новия сезон. Нашите фенове искат  да гледат отбора там където му е мястото. ЦСКА е начин на живот за страшно много хора. И трябва да продължим”, каза той на днешната пресконференция, която се проведе на „Армията”.

 

„Това ще го решат собствениците на стадиона, това спортното министерство. Този стадион е конструиран да се играят мачове на него, а на него ЦСКА винаги е играл”.

 

„ЦСКА ще се подготвя и развива в такава, че да печели всички мачове. Миналата година отборът спечели Купата на България и целите ще бъдат естествени за всички, които подкрепят отбора”, каза той след което взе отношение и за нивото на националния футбол като цяло:

 

„Много искам български футбол на клубно и национално ниво да е на друго качеството. В момента нашия футбол е на много различно ниво. Не мога да коментирам, защото не съм в кухнята (на националния отбор). Бъдещето е в младите състезатели и тяхното развитие. Само тогава можем да разчитаме на някакви сериозни успехи. Трябва да се почне от най-малките”.

 

„Моите цели и амбиции са свързани с ЦСКА. Вие коментирайте какво се случва в националния отбор”, добави Марков. 

Шампионска нощ в синьо: Palms Bet с грандиозно парти в чест на „Левски" (СНИМКИ)

Palms Bet събра шампионите от „Левски“ за специален празник след историческата титла на клуба

БПФЛ с важна информация за феновете преди финала на Sesame Купа на България

Вижте какво информираха организаторите ден преди финалния сблъсък на "Васил Левски"

Спартак Вн получи тежък удар преди важния мач

Проблем възникна в центъра на защитата на Спартак Варна преди важния последен мач с Локомотив София в петък у дома

Черно море трепери за важен играч

В Черно море са притеснени за състоянието на Живко Атанасов

Средно по 5000 души на "Колежа" този сезон

Ботев Пловдив публикува данни за средната посещаемост на домакинските мачове на “Колежа”

Левски е третият отбор с най-големи шансове да премине първия кръг на Шампионската

Българският първенец Левски е третият отбор с най-големи шансове да премине през първия кръг на Шампионската лига, твърди статистическата платформа Football Meets Data