Майкъл О'Нийл: Трябва да играем по-твърдо

Майкъл О'Нийл: Трябва да играем по-твърдо

"В предишния ни мач не показахме тази грозна страна на футбола, макар че я владеем много добре"

Мениджърът на Северна Ирландия Майкъл О'Нийл поиска от своите играчи да покажат по-твърда игра в двубоя с Украйна в четвъртък в Лион. И двата състава са без точки след първите си мачове на Евро 2016, след като островитяните отстъпиха пред Полша с 0:1, а украинците загубиха с 0:2 от световния шампион Германия.

 

"Трябва да бъдем готови да се противопоставим на тяхната физика. В предишния ни мач не показахме тази грозна страна на футбола, макар че я владеем много добре. Не искам играчите ми да нарушават правилата, но трябва да играят по-твърдо, в рамките на допустимото, за да можем да бъдем равностойни на противника", заяви О'Нийл.

 

Шансовете на Северна Ирландия да продължи напред до голяма степен зависят от срещата с Украйна, тъй като в последния мач съперник на британците ще бъде фаворитът Германия. О'Нийл се пошегува, че се надява най-запомнящият се момент на тима му на европейското първенство да не бъде изпълнения от капитана Стивън Дейвис център от срещата с Полша. Тогава футболистът на Саутхямптън се превърна в първия играч на голямо първенство, който сам бие началния удар в мача. ФИФА въведе промяната в това правило в началото на месеца.

Има сделка: Моуриньо се разбра с Реал, остава само подписът

Жозе се завръща в Мадрид

Треньорът на ПСЖ: Още преди мача знаех колко ще е трудно да играем без цел

Луис Енрике коментира поражението от ФК Париж

В Манчестър Сити са сигурни, че Гуардиола си тръгва

Въпреки, че Пеп отрече раздяла след финала за Фа Къп

Барселона разби Бетис при сбогуването на Левандовски с "Камп Ноу"(ВИДЕО)

Барселона победи Бетис с 3:1 в среща от предпоследния 37-и кръг на Ла Лига, която се изигра на стадион „Ноу Камп“

ОБЗОР: Лига 1 приключи, всички евроквоти и изпадащи станаха ясни (ВИДЕО)

Един от деветте мача беше прекратен

ИЗВЪНРЕДНО: Мач в Лига 1 беше прекратен и няма да се доиграе! (ВИДЕО)

Последният 34-и кръг на Лига 1 се очакваше да донесе сериозна драма, тъй като битката както в дъното на класирането, така и около челните позиции беше изключително оспорвана