Илиана Раева: Помолихме се за нашето Цвете

Илиана Раева: Помолихме се за нашето Цвете

„Преди заминаването ни от Израел посетихме Стената на плача и Божи гроб”

Председателят на Българската федерация по художествена гимнастика Илиана Раева сподели, че тя и момичетата от националния ансамбъл са посетили Стената на плача и Божи гроб преди тръгването си от Израел, където родните грации спечелиха бронзов медал в съчетанието с обръчи и бухалки на Европейското първеннство в Холон.

Припомняме, че в деня, в който момичетата заминаваха за Израел, Цветелина Стоянова скочи от шестия етаж и все още е с опасност за живота.

"Днес преди заминаването ни от Израел посетихме Стената на плача и Божи гроб. Всеки написа своята молба и я сложи на Стената на плача. Помолихме се и за нашето Цвете. Искам да изкажа своите благодарности на Алекс /приятеля на Цвети/, че всеки ден, през тази кошмарна седмица ми даваше информация за нейното състояние и пожелаваше сили, кураж и успех на всички ни, най- много на момичетата! Благодаря и на Найден /нейния брат/, който също ми вдъхна вяра за възстановяването на Цвети и пожела кураж на момичетата преди старта! Благодаря ви, момчета! Сигурна съм, че вашата вяра и любов е помогнала много... така, както и нашата", написа Раева във Фейсбук.

Смесената двойка на България загуби в първия кръг на Световното първенство по бадминтон

Габриела Стоева и Евгени Панев отстъпиха на швейцарци

Ансамбълът след завръщането на родна земя: Много благодарим на всички хора

“Помислихме си за такова посрещане и след Лос Анджелис”

Стилияна Николова: Медалите тежат физически и психически

Стилияна Николова се завърна на родна земя след впечатляващото си представяне на Световното първенство по художествена гимнастика във Франкфурт, Германия

Жлъчна криза провaли пътуването на Кирил Осев за Южна Корея

Топ лекоатлетът на Петрич Кирил Осев отлага пътуването си за Южна Корея.

ОБЗОР: Титла, 6 медала и олимпийска квота за България от Световното по художествена гимнастика (ВИДЕО)

Стилияна Николова стана световна шампионка на бухалки

Мицин остана осми във финала на 400 метра свободен стил на Европейското по плуване

Мицин финишира за време 3:47.42 минути, което е по-слабо от сутрешното му плуване