Азер свири на Славия в Лига Европа

Азер свири на Славия в Лига Европа

Мачът срещу полския Заглебие е в четвъртък от 19:30 часа на „Васил Левски”

Дебютният мач на Славия от първия квалификационен кръг на Лига Европа срещу полския Заглебие Любин ще бъде ръководен от азербайджанския съдия Алияр Агаев. „Белите“ се завръщат в европейските турнири след 20-годишно отсъствие.

Куриозно е, че реферът Агаев е едва на 28 години, като със сигурно ще бъде по-млад от много футболисти на терена. Това обаче не му пречи вече три години да бъде международен съдия, а в първенството на Азербайджан дебютира през 2009 г., когато е едва на 22-годишен.

Съдията-чудо е и първият азер, който е ръководил мач от груповата фаза на Лига Европа - Рапид Виена - Динамо Минск (1:1). Мачът между Славия и Заглебие е на 30 юни от 19,30 часа на стадион „Васил Левски“.

Основен футболист на Локо (Пд) се присъедини към лагера на тима

Полузащитникът ще започне своята девета година при “смърфовете”

Вечно дерби на пазара: ЦСКА иска трансферна цел на Левски

ЦСКА проявява интерес към централния защитник на Каза Пиа Жоао Гулар

Динамо Загреб взе талант на Барселона

Барселона и Динамо Загреб постигнаха споразумение за трансфера на Дани Родригес

Черно море се подсили с португалско крило

ПФК Черно море привлече шестото си ново попълнение за лятната селекция, след като подписа с португалското крило Дуарте Мигел да Силва Барандаш

Димитър Илиев: Не виждам как мога да съм полезен на Локомотив Пловдив

Димитър Илиев говори емоционално, след като обяви края на футболната си кариера и даде интервю в ефира на Дарик радио.

Смениха съдиите за реванша на Левски срещу Борац

УЕФА смени съдийската бригада за реванша между Левски и Борац Баня Лука от първия предварителен кръг на Шампионската лига