Лионел Меси приключи с националния на Аржентина

Лионел Меси приключи с националния на Аржентина

„Направих всичко, каквото можах, боли, когато не си шампион”

Лионел Меси обяви, че се оттегля от националния отбор на Аржентина. Това стана след като гаучосите загубиха финала в турнира Копа Америка от Чили след изпълнение на дузпи. Футболистът на Барселона пропусна от бялата точка.

 

„Националният отбор вече не е за мен. Всичко приключи. Направих всичко, каквото можах според силите си. Боли, когато не си шампион”, каза 29-годишният Меси, цитиран от Би Би Си.

 

С каталунците той спечели 8 титли в Примера и 4 пъти Шампионската лига. Докато с Аржентина има един златен медал от олимпийските игри през 2008 г.

 

„Това беше четвърти загубен финал. Опитах се. Исках да стана шампион с Аржентина, това беше нещото, което най-силно исках, но не успях и затова смятам да се оттегля”, добави Лео Меси.

Арсенал ликува срещу Бърнли след “златен” корнер (ВИДЕО)

Кай Хаверц прати “артилеристите” на “финал” за титлата

Разследват Тюрам за обиден плакат срещу Милан

Провокациите, показани по време на празненствата за титлата на Интер, може да излязат скъпо на Маркюс Тюрам

Всичко е ясно: Гуардиола си тръгва от Манчестър Сити

Бенефисът за испанския специалист ще бъде срещу Астън Вила

Илия Груев с престижна награда в Англия

За мен е невероятна чест, призна халфът

Уеб признал грешката със зачетения гол на Куня

От съдийската асоциация на Англия (PGMOL) са признали, че е била допусната грешка със зачитането на гола на Матеус Куня, с който Манчестър Юнайтед поведе с 2:1 на Нотингам Форест във вчерашния двубой на "Олд Трафорд"

Рюдигер преподписва с Реал Мадрид за една година

Най-стабилният защитник на Реал Мадрид - Антонио Рюдигер, прие предложението за подновяване на договора си и следователно ще остане играч на "кралете" за още един сезон