Челси отмъква Батшуай в последния момент

Челси отмъква Батшуай в последния момент

Белгийският нападател на Марсилия ще мине прегледи направо във Франция

Белгийският национален нападател Мичи Батшуай е отхвърлил предложението на Кристъл Палас и вместо това ще мине прегледи за трансфер в Челси, пишат медиите в Англия.

Нападателят на Марсилия в момента е с националния отбор на Белгия на Евро 2016, където белгийците ще мерят сили с Уелс на четвъртфинал в петък.

Той ще напусне за кратко лагера на отбора в Бордо, за да мине прегледи за трансфера в Челси, които ще бъдат направени на френска земя.

Марсилия прие рекордна за историята на Кристъл Палас оферта от 31,5 млн. паунда, но Челси бързо се намеси, за да го отмъкне. Антонио Конте ще разполага с него на „Стамфорд Бридж” срещу 33 млн. паунда.

22-годишният Батшуай вкара 17 гола и даде шест асистенции в Лига 1 през миналия сезон.

Марсилия спешно има нужда да добави в касата си поне 21 млн. паунда, за да избегне наказание за нарушаване на финансовите правила.

Треньорът на ПСЖ: Още преди мача знаех колко ще е трудно да играем без цел

Луис Енрике коментира поражението от ФК Париж

В Манчестър Сити са сигурни, че Гуардиола си тръгва

Въпреки, че Пеп отрече раздяла след финала за Фа Къп

Барселона разби Бетис при сбогуването на Левандовски с "Камп Ноу"(ВИДЕО)

Барселона победи Бетис с 3:1 в среща от предпоследния 37-и кръг на Ла Лига, която се изигра на стадион „Ноу Камп“

ОБЗОР: Лига 1 приключи, всички евроквоти и изпадащи станаха ясни (ВИДЕО)

Един от деветте мача беше прекратен

ИЗВЪНРЕДНО: Мач в Лига 1 беше прекратен и няма да се доиграе! (ВИДЕО)

Последният 34-и кръг на Лига 1 се очакваше да донесе сериозна драма, тъй като битката както в дъното на класирането, така и около челните позиции беше изключително оспорвана

Гасперини: Близо сме до целта

Наставникът на Рома Джан Пиеро Гасперини изрази задоволството си след успеха с 2:0 над Лацио в дербито