Специалния смята да използва Рууни като нападател, а не в центъра

Специалния смята да използва Рууни като нападател, а не в центъра

При мен той ще бъде номер 9 или номер 10, но никога 6 или 8, обяви Моуриньо

Новият мениджър на Манчестър Юнайтед Жозе Моуриньо заяви намерението си да използва капитана Уейн Рууни като нападател, а не като централен полузащитник. В последните месеци Рууни играеше в халфовата линия на клубно и национално ниво.

„Може би той вече не е чист нападател, може би вече не е номер девет, но при мен никога няма да бъде номер шест или някой, който играе на 50 метра от вратата на съперника. Да, той притежава страхотен пас, но аз също имам страхотен пас без напрежение около мен. Да си там, да вкараш топката в мрежата, това е най-трудно”, каза Моуриньо за Рууни.

Той се зарече, че никога няма да пуска Рууни като централен халф.

„В моя отбор той ще бъде номер 9, десетка, дори девет и половина, но не и номер шест. Дори номер осем няма да бъде. Има някои неща, които не се променят – нюхът, този усет да вкарваш топката в мрежата”.

СЛЕД МНОГО БИТКА: Левски - АЕК 0:0 (ВИДЕО)

Всичко ще се реши в Атина

Откриха труп на стадиона на английски отбор

Представителят на Чемпиъншип - Чарлтън Атлетик, потвърди с официално съобщение, че на стадион "Дъ Вали", където отборът играе домакинските си мачове, е било открито тяло на починал човек

Мусиала обясни на какво се дължат проблемите му

Звездата на Байерн Мюнхен Джамал Мусиала излезе с официална позиция, след като във втори пореден мач колабира на терена

Родри: Барселона беше първият ми избор

Най-новото попълнение на Барселона Родри веднага беше представен пред местните медии след обявяването на трансфера си от Манчестър Сити

Притеснително: Мусиала колабира във втори пореден мач на Байерн (ВИДЕО)

Притесненията около състоянието на футболиста на Байерн Мюнхен Джамал Мусиала нарастват

НА ЖИВО: Левски - АЕК 0:0, греда за гостите (ВИДЕО)

Следете тук развитието на мача