Левски отваря семейния блок в сектор "В" за мача с Марибор

Левски отваря семейния блок в сектор "В" за мача с Марибор

В Сектор "А" деца под 7 години ще могат да влизат без билет, ползвайки мястото на своя придружител, закупил си билет за мача

Левски ще отвори семейния блок в Сектор "В" за реванша с Марибор в четвъртък. Местата за деца с придружители ще са разположени в 20-ти блок. Влизането в Сектор "В" ще става през 10-и Вход.

За целта придружителят трябва да има закупен билет за сектора, а на място при влизането в Сектора ще бъде издаден нулев талон за желаещите да присъстват деца. Влизането ще става и срещу попълнена декларация. Всички деца до 14 годишна възраст ще имат право на достъп и до Сектор "Б" с нулеви билети. Те ще влизат направо на място през входа с придружител и попълнена декларация.

В Сектор "А" деца под 7 годишна възраст ще могат да влизат без билет и без право на място, ползвайки мястото на своя придружител, закупил си билет за мача.

ПФК Левски и Ticketpro стартират от днес, 18.07, в 12:00 часа продажбата на билети за предстоящия домакински мач-реванш срещу Марибор от втори предварителен кръг на Лига Европа на стадион „Георги Аспарухов”.

Желаещите ще могат да си закупят билет от намиращите се в техния град каси на Ticketpro.
На стадион „Георги Аспарухов“ ще бъде отворена специална каса пред Сектор „А“, която ще работи още с пускането на талоните в понеделник. Пропуските за мача ще са налични и в магазина на НКП на Левски на бул. "Тодор Александров" 23.

Цени на пропуските за срещата с Марибор:
Сектор Б – 7 лв.
Сектор В - 10 лв.
Сектор А – 15 лв. (Блок 5 и 6), 18 лв. (Блок 3 и 4), 20 лв. (Блок 1, 2 и Прес ложа), 30 лв. (Ложа 2 и 3), 70 лв. (VIP - достъп до ВИП салона с кетъринг)

На стадион „Георги Аспарухов“ са монтирани турникети на входовете и всеки привърженик трябва да спазва стриктно написания на своя билет вход към сектора. През входове различни от описаните на пропуските няма да може да се влиза на стадиона!

ПФК Левски призовава всички привърженици, възнамеряващи да посетят срещата да дойдат по-рано на стадион „Георги Аспарухов“, за да се избегне струпването пред подстъпите към стадиона.

Добруджа ще отлепя от последното място в Анталия

Добруджа ще проведе част от зимната си подготовка за пролетния дял на сезона в турския курорт Анталия.

Хьогмо: Добре знаем каква е разликата с Левски

Нашият план се промени с ранния гол, призна треньорът на Лудогорец

Юли Петков: След такова себераздаване и точката е успех

Помощникът на Ратко Достанич подчерта приноса на Иван Минчев

Нтумба: Можеше да победим в Разград

Вратарят на Славия със серия спасявания

Лудогорец смачка, но не победи Славия - 1:1 (ВИДЕО)

Шампионите със сериозни претенции за дузпа

Иван Стоянов: Доста добър полусезон

"Червените" се задоволиха с точка срещу Добруджа

Атанасов: Точките можеха да са 3

Треньорът на Добруджа иска скалпа на Ботев (Вр)

Шейтанов критичен към ЦСКА 1948

Не успяхме да покажем най-доброто лице, призна вратарят

Сериозна издънка на ЦСКА 1948 в Бистрица (ВИДЕО)

Добруджа с първа точка навън