Христо Бонев: Илиев знае как да бие Левски

Христо Бонев: Илиев знае как да бие Левски

Ощетят ли ни пак, Крушарски трябва да вземе мерки, заяви Зума

Почетният президент на Локомотив Пловдив Христо Бонев заяви, че старши треньорът на тима Илиан Илиев знае как да бие Левски, а и вече неведнъж го е правил, и то с различни отбори. През миналата кампания под негово ръководство двата отбора направиха 1:1 на "Лаута", а пловдивчани спечелиха с 3:2 на "Герена" -обърнаха резултата, след като губеха с 0:2 на почивката.

 

"Илиан Илиев подготвя отбора за победа над Левски. Ние имаме цел, която трябва да преследваме, така че този мач е много важен за нас. Необходимо е да вземем трите точки, тъй като в първия мач с Ботев бяхме ощетени. Сега няма място за крачка назад", категоричен бе славният футболист на черно-белите пред вестник "Тема спорт".

 

"Илиан Илиев добре е разучил съперника. С отбора гледаха мача на Левски с Монтана от първия кръг. С всеки играч работи индивидуално и му дава насоки спрямо видяното - къде и как трябва да се действа", сподели още Бонев.

 

Зума взе отношение и около гола от засада на Ботев Пловдив в дербито, който реши крайния изход -1:1. "Стане ли второ ощетяване срещу Левски, смятам, че Христо Крушарски трябва да вземе мерки", категоричен бе почетният президент на черно-белите.

 

Днешният двубой ще е първо домакинство за смърфовете за сезона. "Нашите привърженици ще са на стадиона въпреки жегата. В топло време, в сняг и в градушка те не се плашат. Те искат да преживяват всичко, което преживява и отборът", коментира бившият национален селекционер.

 

Той за пореден път засегна решението на Спортно-техническата комисия, БФС и телевизията мач на Локо на стадион, който има осветление, да се играе от 19:00 часа.

 

"Сега на 38 градуса играем от 19:00 часа. Ноември сигурно ще играем от 21:30 часа. Не знам кого улесняваме по този начин", завърши Христо Бонев.

Добруджа ще отлепя от последното място в Анталия

Добруджа ще проведе част от зимната си подготовка за пролетния дял на сезона в турския курорт Анталия.

Хьогмо: Добре знаем каква е разликата с Левски

Нашият план се промени с ранния гол, призна треньорът на Лудогорец

Юли Петков: След такова себераздаване и точката е успех

Помощникът на Ратко Достанич подчерта приноса на Иван Минчев

Нтумба: Можеше да победим в Разград

Вратарят на Славия със серия спасявания

Лудогорец смачка, но не победи Славия - 1:1 (ВИДЕО)

Шампионите със сериозни претенции за дузпа

Иван Стоянов: Доста добър полусезон

"Червените" се задоволиха с точка срещу Добруджа

Атанасов: Точките можеха да са 3

Треньорът на Добруджа иска скалпа на Ботев (Вр)

Шейтанов критичен към ЦСКА 1948

Не успяхме да покажем най-доброто лице, призна вратарят

Сериозна издънка на ЦСКА 1948 в Бистрица (ВИДЕО)

Добруджа с първа точка навън