Илиан Илиев: Резултатът е реален

Илиан Илиев: Резултатът е реален

Ники Илиев е гледал друг мач, каза треньорът на Локо (Пд) по повод изявлението на шефа в Левски

Старши треньорът на Локомотив (Пловдив) Илиан Илиев определи равенството 2:2 срещу Левски като справедлив резултат. Той е останал недоволен, че след обрата отстрана на Левски неговите момчета са „свели глави”.
 
„Нервна среща, но стана интересна за зрителите. Започнахме перфектно с гол, ако може да сме недоволни, е не за това, че стана 2:1 за Левски, а някак си се предадохме. Оставихме Левски да играе, имахме някои шансове и ситуации. Имахме положения да върнем още на полувремето. На почивката искахме да повлияем на духа на футболистите. До изравняването бяхме притиснали Левски, те разчитаха на контри и дойде логично изравнителният гол. Оттам можеше и да победим, но мисля, че резултатът е справедлив. Имам много… някои забележи в дефанзивен план, но в такава обстановка (времето), мисля, че беше тежко и за двата отбора. Реален равен резултат. Всеки от двата отбора може да съжалява. Дори да допускаш грешка, можеш да я поправиш, това е поуката.”.
 
„Очакванията са големи, хората дойдоха. Футболистите трябва да свикнат да играят с напрежение. Неприятно е да ти обърнат, когато повеждаш вкъщи, стават такива грешки. Важното е, че успяхме донякъде да се върнем, макар че играхме за трите точки като Левски, но не успяхме днес.”
 
„Имаме доста варианти в предни позиции. Имаме някои липси в халфовата линия, пред защитниците. Имаме типични само 2-3-има и трябва да се работи тук. Сега е моментът за младите футболисти – всеки момент може да получат шансове.”
 
„Доволни сме от раздаването на футболистите. Естествено, имаме забележки от играта им в дефанзивен план”, коментира Илиев.
 
Той бе помолен да коментира изявление на шефа на УС на Левски Ники Илиев, който определил съдийството като поръчково.  
 
„Ники Илиев е гледал друг мач. Много хубаво, че не му даваха да се изказва, взе сега да говори. Ние търсим грешките при нас. Трябва да приемем и, че съдиите са хора. Има закачане в крака на Димо Бакалов. Има един закон, че в пеналта шпагат не се прави. Ники Илиев да слезе да учи съдиите тогава.”
 

„Левски запази най-много отбора, с изключение на Лудогорец. На почивката коригирахме нещата, защото стояхме далеч от Де Ноойер, но като цяло мисля, че не се изненадахме”, завърши Илиан Илиев.  

Симов: Трябаваше да бъдем по-настоятелни

Треньорът на Ботев (Враца) не бе особено доволен след равенството

Помощникът на Нанков: Не сме доволни от този резултат

Илиян Памуков, помощник-треньор в щаба на Анатоли Нанков в Монтана, сподели мнението си след дербито на Северозапада, завършило 0:0 при гостуването на Ботев Враца

Ботев (Враца) и Монтана си спретнаха нулево реми (ВИДЕО)

Гостите останаха с 10 души на терена, но стигнаха до точката

Херо отнесе тежко наказание от БФС

Старши треньорът на Ботев Пловдив е наказан за три мача и глобен с 3000 лева за обиди на длъжностно лице след мача на „канарчетата“ от 19 кръг на Efbet лига

Дисциплинарната комисия глоби Спартак Варна с 2300 лева след мача с Левски

ЦСКА и "сините" ще трябва да платят 1500 и 1800 лева

НА ЖИВО: Ботев (Враца) - Монтана 0:0

Следете на живо мача с нас тук

Няколко клуба от Втора лига с мераци към напусналия Спортист (Своге) Стоян Славков

Дефанзивният халф приключи с тима днес

Лудогорец пуска жалба след мача със Славия

"Орлите" с претенции за неотсъдена дузпа и червен картон

Ясни са съдиите за осминафиналите за Купата

Пратиха Кабаков в Добрич