Николай Байряков се класира за четвъртфиналите в кат. до 85 кг

Българинът се наложи с 4:0 точки над алжиреца Адем Буджемлин

Борецът Николай Байряков се класира за четвъртфиналите в надпреварата в категория до 85 кг. Българинът се наложи с 4:0 над алжиреца Адем Буджемлин в класическия стил.

След минута и 40 секунди Байряков поведе бързо с 4:0, след като успя да прехвърли два пъти съперника си.

След почивката родният борец застана в партер, но след много добра защита на позволи на алжиреца да се възползва.

В следващата си битка Никобай Байряков ще се изправи срещу Жан Бенелюк от Украйна, който  световен и европейски шампион.