Тиери Анри стана асистент на Роберто Мартинес начело на Белгия

Тиери Анри стана асистент на Роберто Мартинес начело на Белгия

Анри напусна Арсенал през юли, ще бъде втори асистент на Мартинес, който е начело на белгийската селекция

Легендата на Арсенал Тиери Анри изненадващо бе назначен за асистент на новия селекционер на Белгия Роберто Мартинес.

В началото на август бившият наставник на Уигън и Евертън Роберто Мартинес не по-малко изненадващо бе обявен за наследник на Марк Вилмост на поста национален селекционер на Белгия. Вилмотс беше уволнен след отпадането от Уелс с 1:3 в четвъртфиналите на Евро 2016.

39-годишният Тиери Анри ще бъде втори асистент на Мартинес. Първи асистент е дясната ръка на Мартинес от Евертън – Греъм Джоунс.

През юли Тиери Анри напусна Арсенал, където беше треньор на отбора до 18 години след конфликт с Арсен Венгер.

Арсенал ликува срещу Бърнли след “златен” корнер (ВИДЕО)

Кай Хаверц прати “артилеристите” на “финал” за титлата

Разследват Тюрам за обиден плакат срещу Милан

Провокациите, показани по време на празненствата за титлата на Интер, може да излязат скъпо на Маркюс Тюрам

Всичко е ясно: Гуардиола си тръгва от Манчестър Сити

Бенефисът за испанския специалист ще бъде срещу Астън Вила

Илия Груев с престижна награда в Англия

За мен е невероятна чест, призна халфът

Уеб признал грешката със зачетения гол на Куня

От съдийската асоциация на Англия (PGMOL) са признали, че е била допусната грешка със зачитането на гола на Матеус Куня, с който Манчестър Юнайтед поведе с 2:1 на Нотингам Форест във вчерашния двубой на "Олд Трафорд"

Рюдигер преподписва с Реал Мадрид за една година

Най-стабилният защитник на Реал Мадрид - Антонио Рюдигер, прие предложението за подновяване на договора си и следователно ще остане играч на "кралете" за още един сезон