Аршавин: Желаем успех на Капело

Аршавин: Желаем успех на Капело

Звездата на руския футбол Андрей Аршавин постна в личния си сайт съобщение, в което изразява уважението си към новия селекционер на Сборная Фабио Капело

Звездата на руския футбол Андрей Аршавин постна в личния си сайт съобщение, в което изразява уважението си към новия селекционер на Сборная Фабио Капело.
 
Съобщението гласи: "Фабио Капело бе назначен за нов главен треньор на руския национален отбор. Желаем му успех на новия пост". В добавка, Аршавин е поместил и извадка от свое интервю от 31 май 2007 г.: "ВЪПРОС: Кой футболен треньор в света харесвате най-много? ОТГОВОР: Фабио Капело".
 
На клубно ниво 66-годишният Капело е бил треньор на Милан, Реал Мадрид, Рома и Ювентус. Шесткратен шампион на Италия и двукратен на Испания, печелил е и Шампионската лига. На национално ниво 66-годишният италианец водеше Англия от януари 2008 до март 2012 г. 
Интер изпусна Аталанта

Интер Милано стигна само до равенство с Аталанта - 1:1, при домакинството си от 29-ия кръг на италианската Серия А.

Жирона громи Билбао в Ла Лига

Атлетик с разочароващ мач навън

Гави пред завръщане в игра след 6-месечна пауза

Халфът на Барселона Гави е напът да се завърне в игра за отбора, след като вече е напълно възстановен от операция на менискуса.

Лапорта проговори за бъдещето на Рашфорд в Барселона

Кандидатът за президент на Барселона Жоан Лапорта призна, че на този етап не е ясно дали клубът ще откупи окончателно Маркъс Рашфорд от Манчестър Юнайтед.

Винисиус затвърди проблемите на Реал при дузпите

Бразилската звезда на Реал Мадрид Винисиус Жуниор продължава да изпитва сериозни трудности при изпълнението на дузпи.

Зрее конфликт между Реал Мадрид и Франция заради Мбапе

Килиан Мбапе може да стане повод за ново напрежение между Реал Мадрид и френската футболна федерация.