В Англия свързаха Бербатов със Сандърланд

В Англия свързаха Бербатов със Сандърланд

Мениджърът Дейвид Мойс търси усилено нападател

Мениджърът на Съндърланд Дейвид Мойс усилено търси нападател, който да е свободен агент, за да стабилизира тима в предни позиции.

 

Според местното издание chroniclelive.co.uk, пред бившия наставник на Манчестър Юнайтед има няколко варианта – Виктор Аничебе, Никлас Бендтнер, Петър Одемвинге и Димитър Бербатов.

 

„Черните котки” бяха напуснати от Стивън Флетчър и Дани Греъм през лятото. Освен това клубът не сполучи с опитите си да привлече Стивън Нейсмит от Норич и Леонардо Уйола от Лестър и така стана с празни ръце след края на трансферния период.

 

Фарио Борини е контузен и ще бъден извън игра за 3 месеца. Мойс може да разчита само на Джермейн Дефоу, тийнейджъра Джоел Асоро и Дънкан Уатмор.

 

„Работихме здраво, направихме всичко по силите си по време на трансферния прозорец да привлечем нападател. Имахме няколко набелязани имена, но нищо не се получи”, каза Мойс. 

Хетафе изпревари Атлетик Билбао след 2:0 над баските у дома

Хетафе победи Атлетик Билбао с 2:0 като домакин в двубой от 30-ия кръг на испанската Ла Лига

Лукас Петков продължава да бележи в Германия

Намиращият се във върхова форма Лукас Петков заби пореден гол за своя Елверсберг в първенството на германската Втора Бундеслига

Ван Дайк се извини на феновете на Ливърпул

Капитанът на Ливърпул Вирджил Ван Дайк се извини на феновете за представянето на тима срещу Манчестър Сити. Вчера мърсисайдци загубиха с 0:4 в мач от четвъртфиналите на ФА Къп

Погба е пред завръщане в игра

Отлични новини зарадваха щаба на Монако и Пол Погба

Лоши новини за състоянието на Луческу

Все още не реагира на лечение, обявиха лекарите

Арбелоа посочи виновника за загубата на Реал от Майорка

„Сега да спечелим първенството стана по-трудно"