Ювентус планира оферта за Алексис Санчес

Ювентус планира оферта за Алексис Санчес

Агентът на чилиеца иска в новия му договор с Арсенал да има клауза за откупуване

Ювентус вероятно ще отправи оферта за чилийската звезда на Арсенал Алексис Санчес. Санчес играе за „топчиите” от лятото на 2014 година и има договор на „Емирейтс” до 2018-а.

Daily Express съобщава на Острова, че 27-годишният атакуващ играч иска сериозно увеличение на заплатата, за да остане в Северен Лондон. Той искал уверения, че Арсенал ще се бори за големи трофеи, защото Арсен Венгер не е печелил Висшата лига от 2004 година.

Агентът на Санчес искал в евентуалния му нов договор да фигурира сума, срещу която всеки желаещ може да го привлече. От Арсенал били категорично против тази идея.

Най-сериозните кандидати за момента да го привлекат са Манчестър Сити и Ювентус, пише
Daily Express.

СЛЕД МНОГО БИТКА: Левски - АЕК 0:0 (ВИДЕО)

Всичко ще се реши в Атина

Откриха труп на стадиона на английски отбор

Представителят на Чемпиъншип - Чарлтън Атлетик, потвърди с официално съобщение, че на стадион "Дъ Вали", където отборът играе домакинските си мачове, е било открито тяло на починал човек

Мусиала обясни на какво се дължат проблемите му

Звездата на Байерн Мюнхен Джамал Мусиала излезе с официална позиция, след като във втори пореден мач колабира на терена

Родри: Барселона беше първият ми избор

Най-новото попълнение на Барселона Родри веднага беше представен пред местните медии след обявяването на трансфера си от Манчестър Сити

Притеснително: Мусиала колабира във втори пореден мач на Байерн (ВИДЕО)

Притесненията около състоянието на футболиста на Байерн Мюнхен Джамал Мусиала нарастват

НА ЖИВО: Левски - АЕК 0:0, греда за гостите (ВИДЕО)

Следете тук развитието на мача