Министър Кралев посети държавното първенство по спортна стрелба

Министър Кралев посети държавното първенство по спортна стрелба

Под ръководството на Мария Гроздева министърът изстреля 10 патрона и показа концентрирана стрелба

Министърът на младежта и спорта Красен Кралев посети държавното първенство по спортна стрелба с малокалибрено оръжие, което се провежда в София от 23 септември до 2 октомври. На тренировката преди старта на пушка присъстваха Антон Ризов, Самуил Донков и Петя Луканова.

Министър Кралев се срещна с президента на Български стрелкови съюз Мария Гроздева, нейния треньор и съпруг Валери Григоров и спортния директор Димитър Тодоров. Под ръководството на Мария Гроздева министърът изстреля 10 патрона и показа концентрирана стрелба.

Държавното първенство по спортна стрелба в дисциплините пистолет и пушка се провежда на стрелкови комплекс Гео Милев. В него участват 253 стрелци. В дисциплината пистолет 25 м. Мария Гроздева и Антоанета Бонева завършиха наравно, но с повече постигнати централни 10-ки титлата отиде при Мария Гроздева.
Инвестицията в спорт е инвестиция в здраве, каза кметът на Враца

„Повече да спортуваме, защото здравите хора са спортуващите хора“, заяви Калин Каменов

Генералният секретар на ФИФА на среща с представители на Иранската футболна асоциация

Матиас Графстрьом  ще стори това днес

Фенербахче с тежка финансова санкция от УЕФА

Турският гранд ще заплати глоба в размер на 10 милиона евро

Весела Лечева и Слави Бинев бяха гости на галата за 50 години европейско таекуондо

Председателят на БОК Весела Лечева и заместник-председателят Слави Бинев бяха гости на Европейска гала в Мюнхен, на която бе отбелязана 50-годишнината на европейското таекуондо.

Вижте кой е предложен за нов спортен министър

Енчо Кирязов е заместник кмет на Ямбол

Весела Лечева на посещение в Казахстан

Там тя проведе срещи със спортни ръководители и с кмета на града