Йорданеску: Целта пред ЦСКА не е шампионска титла, а класиране за Лига Европа

Йорданеску: Целта пред ЦСКА не е шампионска титла, а класиране за Лига Европа

Не е важен толкова крайният резултат в дербито, колкото отношението, според румънеца

Целта пред ЦСКА не е шампионска титла, а класиране за Лига Европа. Това призна треньорът на „червените” Едуард Йорданеску три дни преди дербито с Левски. 

 
„Със сигурност това е специален мач, особено за феновете. Ако за тях това е най-важният мач за сезона, то така е и за мен, и за моите играчи. Не е важен толкова крайният резултат, колкото отношението. И нещо друго – да покажем на феновете, че сме готови да се борим за титлата до самия край на сезона. Макар да е истина, че имам уговорка с клуба, на първо място да изградим отбора, да се класираме за Европа и едва тогава да се борим за титлата. Нямам обаче ултиматум тази година да вдигнем трофея, което не означава, че няма да вложим всичките си усилия, енергия и желание в тази посока. А защо не в крайна сметка да успеем”, каза румънецът пред Нова телевизия. 
 
Александър Александров: Дузпата реши мача

Старши треньорът на ЦСКА 1948 Александър Александров сподели първите си впечатления след поражението с 0:3 от Лудогорец в мач от 28-ия кръг на efbet Лига

Хьогмо: Трябва да тренираме добре в този период

Старши треньорът на Лудогорец Пер-Матиас Хьогмо обясни някои тактически елементи от мача срещу ЦСКА 1948

Чочев: Напълно контролирахме мача през второто полувреме (ВИДЕО)

Звездата на Лудогорец Ивайло Чочев говори след категоричния успех на тима с 3:0 над ЦСКА 1948 в мач от 28-ия кръг на efbet Лига

БИТКА ДОКРАЙ: Лудогорец наближи Левски на 7 точки (ВИДЕО)

"Орлите" се справиха с ЦСКА 1948 - 3:0

Веласкес: При всяко положение ми се струва нереалистично

“Много е трудно да наложим нашия футбол на такъв терен”

Петров: Вълшебна точица за нас

Треньорът на Добруджа бе изключително горд с футболистите си