Нешвил постигна победа над Чикаго в НХЛ

Вижте резултатите от тази нощ

Майк Фишър насочи във вратата удар на Роуман Джоузи дълбоко във втория период при победата на Нешвил с 3:2 като домакин на Чикаго в среща от редовния сезон в Националната хокейна лига на САЩ и Канада. Фишър оформи крайния резултат три минути преди края на втората третина, правейки обрат в полза на Предатърс.

В първата част Маркус Крюгер даде аванс за Блекхоукс, но Пи Кей Събън изравни. Никлас Хялмарсон отново даде аванс в полза на гостите, а Роуман Джоузи пак възстанови равенството малко преди края на първия период. Чикаго допусна шест гола при числено неравенство на леда в първите си два мача от новия сезон. Едмънтън победи с 5:3 при гостуването си на Калгари. Конър Макдейвид се отличи с попадение и две асистенции, докато Лиън Драйсатъл вкара два гола за успеха в полза на Ойлърс. Джордан Ебърл и Марк Летесту също бяха точни в полза на победителите. Шон Монахън, Михаел Фролик и Юрки Йокипака се разписаха в полза на Флеймс.

В последните шест години отборът от Калгари винаги губеше своя първи мач у дома от шампионата. Филаделфия спечели с 4:2 като гост срещу Лос Анджелис. Бойд Гордън, Марк Стрейт и Шон Котюриер на два пъти бяха точни в полза на Флайърс. Всичките попадения бяха реализирани в първата част. Дрю Даути и Брейдан Макнаб реализираха почетните голове за Кингс. Поражението е второ в две срещи за Лос Анджелис.