Ибра: Резултатът е приличен

Ибра: Резултатът е приличен

Следващия път ще бъда по-точен, обеща шведът

Нападателят на Манчестър Юнайтед Златан Ибрахимович обеща да бъде по-точен пред вратата след пропуска си с глава в дербито срещу Ливърпул, завършило безлично 0:0. 

 
Шведът, който има 4 гола във Висшата лига този сезон, бе намерен от Пол Погба при най-добрия шанс на Юнайтед на „Анфийлд”, но не насочи добре топката с глава от непосредствена близост. 
 
„Трябваше да гоня топката вместо да атакувам с нея, но все пак трябваше поне да улуча вратата. Но в следващия мач ще се справя по-добре”, каза Ибра пред репортери, предава „Ройтерс”. 
 
„Мисля, че мачът беше добър и в същото време труден. Искам да кажа, че Ливърпул е непобеден у дома срещу водещите отбори. Смятам, че резултатът е приличен.”
 
Юнайтед се намира на 7-ото място в класирането, като изостава с 5 точки от лидера Манчестър Сити. 
 
„Сезонът е дълъг. Виждам, че много отбори губят точки по едно и също време. Всяка седмица може да се случат различни неща, така че е важно да спечелиш мачовете, които трябва да спечелиш, и да останеш около върха”, коментира още 35-годишният футболист.
 
Следващият мач на Юнайтед е гостуване на Челси в неделя.    
 
Кандидат за президент на Барселона: Работи се по трансфер на Хари Кейн

Кандидатът за президент на Барселона, Шави Вилажоана, нагорещи предизборната кампания с изненадващ ход, намесвайки името на звездата на Байерн Мюнхен – Хари Кейн

Интер изгуби капитана си за месец?

Интер допусна тежка загуба с 1:3 при гостуването си на Будьо/Глимт в първия мач от плейофа на Шампионска лига

Бенфика скочи на звезда на Реал Мадрид, иска наказание от УЕФА

Португалският гранд Бенфика е предприел решителни действия срещу звездата на Реал Мадрид – Федерико Валверде

Тотнъм губи сериозен спонсор и много пари

Тотнъм е изправен пред сериозен финансов проблем, тъй като ще загуби своя дългогодишен и ключов спонсор след края на настоящия сезон

Спалети пъди шестима, ако остане в Ювентус

Поне шестима футболисти на Ювентус не са част от плановете на Лучано Спалети за следващия сезон, в случай че тосканският тактик остане начело на отбора в Торино, твърди „La Gazzetta dello Sport“

Сон: Все още нищо не е решено, има реванш

„Важна победа. Показахме, че отборът израства.“