Ядосаният Владо Стоянов: Можеха да ни вкарат и 15

Ядосаният Владо Стоянов: Можеха да ни вкарат и 15

Вратарят посочи с пръст нивото на родното първенство и излезе с призив

Вратарят на Лудогорец Владислав Стоянов беше ядосан след загубата 0:6 от Арсенал. 

 
„Щом са ни вкарали 6 гола, можеха и 15 по мое мнение, значи са доста по-добри. Какво да кажем след 0:6? Няма да има смисъл, каквото и да кажем. Само поуки може да извадим. Друго не можем да направим.” 
 
„Ядосвам се, защото се пропукваме много отзад. Не се славим с италианска защита. Много моменти имаше двама на двама, трима на трима. Момчетата дадоха каквото можаха, но когато се отбранява един отбор, трябва всички, а не само 5 човека отзад.” 
 
„Какво да го мислиш? Това е Арсенал, животът продължава. Това все пак е спорт. Имало е и по-лоши случаи в ШЛ. Успяхме да подобрим все пак някой рекорд, това е хубавата страна.” 
 
„Още като се изтегли групата, беше ясно, че ако нещо тръгнем да правим, ще бъде срещу Базел, така че те са на доста високо ниво тези отбори. Нашият отбор е класа, но Арсенал играе с топ отбори всяка седмица. Без да обиждам отборите в България, при нас нивото не е особено високо, да не кажа доста ниско. Нормално е да ни завърти вихрушката. Надявам се отборите в България да направят едни добри селекции, за да могат да са конкурентноспособни.” 
 
„Срещу такива отбори един да не се върне в защита и всичко свършва. Не мога да кажа каква е причината. За мен причината е нивото в България. Срещу Пирин играем пет отпред и пет отзад и нямаме никакви проблеми.” 
 
„А да сравняваме швейцарската с българската лига не е ли смешно? Някой ако се е заблуждавал, че са слаби отбори Базел, ПСЖ и Арсенал, някакви кризи-мризи и подобни тъпотии, ние не сме се заблуждавали. До мача с Базел има време”, каза Стоянов. 
 
Крушарски за Филипов: Да ми се обади, когато постигне резултатите ми

Собственикът на Локомотив Пд Христо Крушарски говори след атаката от Ботев Пд по съдиите, назначени да ръководят дербито за Sesame Купа на България

Нов удар за Спартак Вн преди мача с Локо Сф

Спартак Варна понесе нов удар преди петъчното домакинство

Ас на Левски аут за Лудогорец и Ботев Пд

Централният защитник на Левски Кристиан Макун ще бъде твърдо аут за четвъртфинала за купата срещу Лудогорец, както и за предстоящия двубой от шампионата с Ботев Пловдив.

ЦСКА 1948 поглежда към звездата на Берое

ЦСКА 1948 може да направи още един опит да привлече звездата на Берое Алберто Салидо, пише „Мач Телеграф“.

СДВР: Пастор остава в ареста, отказал е кръвен тест

Защитникът на ЦСКА Дейвид Пастор остава в ареста поне още два дни

Левски не спира със селекцията

Левски не е приключил със селекцията.