Шахтьор направи за смях Гент в група "H" (ВИДЕО)

Коняспор направи хикс с Брага, Димитър Рангелов не игра заради изтърпяване на наказание

В двубой от група Н Шахтьор (Донецк) направи за смях гостуващия Гент, смазвайки с 5:0 белгийския тим. Двубоят мина под диктовката на украинския отбор, който имаше пълен контрол върху случващото се на терена.

Коваленко откри резултата в 12-ата минута, а Ферейра удвои в 30-ата, като при този резултат завърши първото полувреме.

Шахтьор започна ударно втората част и още в 46-ата минута Бернард направи резултата класически. Тайсън (75`) и Малишев (85`) също се разписаха и направиха кошмара за Гент пълен.

В другият двубой от групата Коняспор и Брага не успяха да се победят, завършвайки при резултат 1:1. Без Димитър Рангелов в редиците си, заради изтърпяване на наказание на българина, Коняспор стигна само до точка на собствения си стадион.

В 9-ата минута Милошевич откри резултата, но след почивката Кока бе точен и оформи крайното 1:1.

Лидер в групата с пълен актив от 9 точки е Шахтьор, следван от Гент с 4 точки. Брага е втори с 2, а последен в групата е Коняспор с точка, която записа днес от мача си с Брага.

Терзич: Първият мач може да не е достатъчен