Босът на Локо (София) за мача с Литекс: И да се случи нещо, няма да правим трагедия

Босът на Локо (София) за мача с Литекс: И да се случи нещо, няма да правим трагедия

"Ако не намерим спонсори и не се стабилизираме игрово, бъдещето ще стане много трудно", каза Иван Василев

Локомотив София гостува днес от 18:00 часа на третодивизионния Литекс в осминафинал за Купата на България. В предишната фаза ловчанлии вече поднесоха една от изненадите - отстраниха Славия на свой терен. Червено-черните също хвърлиха бомба - елиминираха ЦСКА.

 

"Възможността да се класираме на четвъртфинал е добра, но лошото е, че имаме доста кадрови проблеми, което няма как да не се отрази. Но ние ше излезем, ше играем и каквото дойде. Това ше даде възможност и на други футболисти да покажат своите качества. За нас купата не е приоритет. По-важни са мачовете от първенството. Все пак сме млад отбор, на два месеца. И да се случи нещо, трагедия няма да правим", категоричен бе пред вестник 'Тема Спорт" собственикът на столичните железничари Иван Василев.

 

"Локомотив София елиминира ЦСКА за купата, но преди дни загубихме от втория им отбор за първенство. Това е футболът, всичко опира до това как си мотивиран, каква е настройката. Всичко се случва. За Литекс не мога да кажа нищо, не ги познавам. Треньорите са гледали техни записи", добави босът на чер-вено-черните.

 

За бъдешето на наставника Ангел Колев и работата му начело на Локо той каза: "Благодаря му, че в този труден за отбора момент след напускането на Тони Велков можахме за толкова бързо време да съберем състав и да започнем първенството. Нямахме време нито  за подготовка, нито за обиграване. Не съм имал намерение да го сменяме. Поне засега. Времето ше покаже. За периода, в който води отбора, съм изключително доволен. Всичко е въпрос на резултати и стратегия".

 

Иван Василев засегна темата и за бъдешето на клуба и възможните инвестиции.

 

"Сам съм, само един човек ми помага, за което му благодаря. Това е. За в бъдеще инвестиции не виждам. Всичко е съсредоточено върху издръжката на отбора, която не е малка. Много трудно е за сам човек. Няма какво да го крия, аз винаги съм бил откровен човек. Но в крайна сметка засега се справяме отлично. Просто трябва малко повече увереност на отбора, за да изпълним целите си, а те са да се стабилизираме игрово и дай Боже да си намерим спонсори. То8а е бъдещето, ако ги няма тези неща, ще стане много трудно", завърши собственикът на Локомотив София.

Бакуревич: Фратрия ще влезе в елита

"Засега няма никакви индикации, че ще има някакво сливане или под някаква друга форма обединение между Фратрия и Спартак", каза той

Магията Милан, предложение за брак и паметно изживяване

Късметлиите спечелиха награди, теглени на случаен принцип в рамките на кампанията „Ние ви изпращаме, Милан ви посреща“

Алмейда: Ще се справим с Десподов

"Гледаме мач за мач", каза португалецът

Хьогмо: Очаквам мотивацията да бъде на едно и също ниво във всеки мач

"Утре ще се изправим срещу един отбор с малко по-различен стил на игра от този на Селта", каза той

Черноморец Бургас намери съперник и за последната си контрола

"Акулите" се изправят срещу третия отбор на Лудогорец

Текпетей: Имах възходи и падения, но усетих любовта

"Продължаваме да преследваме целите си", каза ганайското крило

България U17 и U19 научиха съперниците си в евроквалификациите

Вижте ги

ЦСКА 1948 взима и двете звезди на Спартак Варна

Шанде и Коуто ще преминат при "червените"

Георги Илиев: Радвам се, че млади българи вкараха половината голове на Черно море

"Това, което можем да отбележим, е прогресивното нарастване на тази вертикална игра, и до голяма степен тя носи успехи", каза легендата