Верея излъга Поморие и се класира напред за купата

Старозагорци стигнаха до 1:0 и се присъединиха към останалите четвъртифналисти

Верея (Стара Загора) спечели домакинството си от 1/8-финалите за Купата на България срещу Поморие с 1:0 и се класира напред в турнира. Единственото попадение бе дело на Светослав Диков в 42-та минута на двубоя.

Домакините започмаха срещата по-активно. Педро Еуженио разтресе гредата на Поморие в 38-та минута след много добре изпълнен пряк-свободен удар. Само четири минути по-късно Верея вече откри резултата. Костадин Слаев центрира отляво, топката стигна до Светослав Диков, който със силен изстрел прати кълбото в мрежата.

Верея: Пламен Колев, Мирослав Енчев, Илиас Хасани, Владимир Зафиров, Костадин Слаев, Осман Балде, Елиаш да Силва, Педро Еуженио, Светослав Диков, Амаду Сукуна, Илиян Йорданов

Поморие: Димитър Илиев, Георги Петков, Живко Илиев, Иван Колев, Кирил Георгиев, Мартин Василев, Милен Танев, Мирослав Коев, Слави Шопов, Стефан Стаматов, Христо Лемперов

БПФЛ благодари на депутатите за визите на чужденците

С промените се слага край на бавната процедура по издаване на работни визи на футболисти извън ЕС

Звездите на България и Етър сътвориха шоу с 8 гола на "Ивайло"

Сборният отбор на Краси Балъков отстъпи пред водените от Стоичков легенди

Димитър Шалъфов: Стадион "Георги Аспарухов" не може да бъде отдаден на концесия

Вижте какво разясни председателят на СОС

Гонзо против дерби без публика: Трябва да решим проблема с футболното хулиганство

Президенът на БФС предупреди, че ако казусът не бъде решен, полицията ще затвори секторите

Балъков: Етър е майката и бащата на моята кариера

Легендата на българския футбол се надява мача в чест на 100-годишнината на "болярите" да стане празник на града

Вальо Илиев: Целта пред ЦСКА 1948 е Европа

"Не искаме да се задоволяваме с малкото, а напротив - да бъдем гладни за повече"