Веселин Великов: Няма смисъл да коментирам съдията, те хората го видяха

Веселин Великов: Няма смисъл да коментирам съдията, те хората го видяха

„Няма друг български отбор, който да е вкарал 3 гола на Лудогорец”

„Допуснахме четири гола, но вкарахме три. Петото попадение не го броя, защото играхме с човек по-малко и изцяло в атака, опитвайки се да изравним.”

Така наставникът на Дунав (Русе) коментира поражението с 3:5 на неговия тим от българския шампион Лудогорец.

„Поздравявам всички момчета за старанието и за вложения труд. Лошото е, че като поведохме с 1:0, много бързо ни върнаха попадението. После допуснахме елементарни грешки и ни вкараха попаденията”, посочи Веселин Великов.

„Ако някой ми беше казал, че ще вкараме три на Лудогорец и няма да вземем точка, нямаше да повярвам. Никой отбор в България не е вкарвал три гола в един мач на Лудогорец, само Арсенал реализира повече в един мач. Иначе Лудогорец е много добър отбор, но си има слаби места и понякога подценяват ситуацията, играят малко по-лежерно в нашето първенство. Те имат слабости, навярно са видени и от другите треньори, но са много комбинативен и бърз отбор.”

Би ли коментирал съдийството в мача от 12-ия кръг на Първа професионална лига?

„Няма какво да коментирам съдията, те хората го видяха и на стадиона, и на по телевизията.”

Дунав играе все по-добре във всеки изминал мач, така ли е?

„Още след първия мач казах, че израстваме и се надявам срещу Славия да покажем това лице, което показваме досега. Има умора, но се надявам да възстановим момчетата по най-бързия начин. Имаме пет дни до двубоя със Славия.”

Какви са амбициите на отбора за Купата на България?

„Купата не ни е приоритет, но до пети април ще се подсилим още и ще станем по-добри.”

От Университатя Крайова: Бяхме почти приключили сделката с Рейналдо, Левски го взе на другия ден

На всички в Университатя Крайова още им тежи за загубата от Левски и най-вече от това, че вина за отпадането на тима има Рейналдо.

Браво! Илиев и Димитров попаднаха в идеалния отбор на кръга в турската Лига 1

Двамата се отчетоха с голове за отборите си

Андрей Йорданов: Мисля, че сме подготвени, отиваме за добър резултат

Фланговият футболист на ЦСКА Андрей Йорданов говори преди заминаването на "червените" за Крит.

Левски се разделя с основния си спонсор

Мило Борисов на прощаване: Левски винаги ще остане част от мен

Отново свързаха името на Мрезиг с Левски

Хусем Мрезиг най-вероятно също ще се озове на "Герена", твърдят в Русия.

ЦСКА излетя за Крит без Мартино и Пиедраита

ЦСКА замина за остров Крит и първата среща с ОФИ с десният бек Тамиму Уору в групата си.