Ботев предлага нови договори на национал, вратар и двете звезди в атака

Ботев предлага нови договори на национал, вратар и двете звезди в атака

Трима други вече подписаха нови контракти

Ръководството на Ботев (Пловдив) е предложило нови договори на още четирима футболисти. Това са Радослав Терзиев, Георги Георгиев, Фелипе Бризола и Жоао Пауло. Техните отговори се чакат до края на седмицата. 

Лъчезар Балтанов, Серкан Юсеин и Цветомир Панов вече преподписаха с "жълто-черните".

В петък Ботев ще изиграе контролна среща с Левски (Карлово) от 15.00 часа. След нея футболистите ще бъдат пуснати два дни в почивка. 



Защитникът на Ботев Цветомир Панов поднови пълноценни тренировки със своите съотборници. Продължава възстановяването от травми на Лъчезар Балтанов и Фелипе Бризола. Всички останали в състава на "канарчетата" тренират пълноценно в седмицата без официални срещи от футболния календар.

ЦСКА излетя за Крит без Мартино и Пиедраита

ЦСКА замина за остров Крит и първата среща с ОФИ с десният бек Тамиму Уору в групата си.

Халф на Дунав донесе малария от Африка

Надеждите, че халфът на Дунав Русе Елисее Су ще се възстанови по-бързо след тежката контузия, не се оправдаха.

Ако не сме на 101% на реванша, ще ни бъде трудно, каза Георги Костадинов

Спортният директор на Левски Георги Костадинов коментира равенството 0:0 срещу АЕК в плейофа от Шампионската лига.

Ясно е къде ще се гледат плейофите на ЦСКА

Телевизията, която излъчва българското първенство и турнира за Купата на България – Диема Спорт, ще предава и двата плейофни двубоя от Лига Европа между ЦСКА и ОФИ Крит, пише „Тема Спорт“.

Боримиров: Хулио знае какво трябва да направи на реванша

Изпълнителният директор на Левски Даниел Боримиров смята, че всичко ще се реши на реванша в двубоя срещу АЕК Атина, след като първият мач в София завърши без голове.

ЦСКА излиза без капитана в Крит

ЦСКА ще излезе с променена халфова линия за първия мач от плейофите в Лига Европа срещу ОФИ Крит