Луис Суарес се договори за нов контракт с Барса

Луис Суарес се договори за нов контракт с Барса

"Всичко е нормално, страните приключват процеса на преговори"

Нападателят на Барселона Луис Суарес потвърди информацията на каталунските медии, че в скоро време ще продължи договора си с испанския гранд. Уругваецът подчерта, че в Барса го устройва абсолютно всичко. 

 

"Всичко е нормално, страните приключват процеса на преговори. Барселона е клуб, в който винаги съм искал да играя", обяви Суарес пред El Mundo Deportivo.

 

Новото му споразумение вероятно ще бъде до лятото на 2021 г., но не е изключено и продължение до 30 юни 2022 г. Заплатата на Суарес ще нарасне на 25 млн. евро годишно. Той бе привлечен на "Ноу Камп" от Ливърпул през 2014 г. за 82,3 млн. евро с петгодишен контракт. 

Кариерата на Джамал Мусиала не е поставена под риск

Кариерата на полузащитника Джамал Мусиала не е поставена под риск, съобщиха от Байерн Мюнхен за ДПА.

Монако разтрогна договора си с Пол Погба

Футболният Монако и халфът на тима Пол Погба разтрогнаха договора помежду им по взаимно съгласие, съобщиха от клуба.

Манчестър Юнайтед разсъждава за нов нападател

В Манчестър Юнайтед все още обмислят варианти за привличане на нов нападател през лятото.

Жозе Моуриньо говорил с Родри преди трансфера му в Барселона

Старши треньорът на Реал Мадрид - Жозе Моуриньо, разкри, че е говорил с Родри за потенциален трансфер в испанската столица, но полузащитникът е "имал съмнения" относно преминаването му на "Сантяго Бернабеу", което е накарало португалския специалист да се усъмни в неговото привличане.

Кристъл Палас взе младежки национал на САЩ

Английският футболен клуб Кристъл Палас обяви привличането на нападателя Зейвиър Гозо от американския Реал Солт Лейк за 13 милиона евро, съобщава BBC.

СЛЕД МНОГО БИТКА: Левски - АЕК 0:0 (ВИДЕО)

Всичко ще се реши в Атина