Гарет Саутгейт отива на най-важното интервю в живота си в понеделник

Гарет Саутгейт отива на най-важното интервю в живота си в понеделник

Срещата с шефовете на ФА ще реши дали става постоянен мениджър на Англия

Гарет Саутгейт ще се яви на най-важното интервю за работа в живота си в понеделник. Временният английски селекционер отива в началото на новата седмица на среща с Футболната асоциация на Англия и тогава ще се реши дали ще получи за постоянно поста селекционер на Англия.

Саутгейт водеше отбора до 21 години, но пое първия тим след големия корупционен скандал със Сам Алърдайс. В четирите си мача досега той няма допусната загуба, като в събота „Трите лъва” надиграха Шотландия с 3:0, а във вторник водеха с 2:0 на Испания до 89-ата минута, но допуснаха изравняване до 2:2.

Ключовият разговор за работата Саутгейт ще проведе лице в лице с президента на ФА Грег Кларс, изпълнителният директор Мартин Глен, техническия директор Дан Ашуърт и други двама независими членове на комисията – Хауърд Уилкинсън и Грем льо Со, посочва 'Би Би Си".

Крайното решение дали Саутгейт получава за постоянно поста селекционер на Англия ще бъде взето от Кларк, Глен и Ашуърт, а Уилкинсън и Льо Со ще дадат експертното си мнение.

Легенда на Рома си тръгна от клуба след 50 години в него

След повече от петдесет години съвместна история, пътищата на Бруно Конти и Рома се разделят

Жените на Барселона размазаха Реал Мадрид с 12:2! (ВИДЕО)

Женският отбор на Барселона размаза този на Реал Мадрид с 6:0 на „Камп Ноу“ в четвъртфинален мач-реванш и с общ резултат 12:2 след 6:2 в столицата продължава към следващата фаза

Джерард: Мечта ми е да водя Ливърпул един ден

Легендата на Ливърпул - Стивън Джерард, изрази готовност да се завърне на „Анфийлд“ като асистент на елитен мениджър, но същевременно се дистанцира от възможността да поеме ролята на временен наставник

Луис Енрике: Трябва да защитим собствените си интереси

Старши треньорът на френския гранд Пари Сен Жермен Луис Енрике заяви, че „приема всякакви гледни точки“ относно желанието на неговия клуб да бъде пренасрочена срещата с Ланс от Лига 1

Легенда на Милан е готов да поеме властта в италианския футбол

Легендата на Милан и Италия Джани Ривера изрази готовност да стане следващият президент на Италианската футболна федерация (FIGC)

Манчестър Сити вече се оглежда за нов мениджър

Мениджърът на Манчестър Сити Пеп Гуардиола няма да вземе окончателно решение за своето бъдеще в клуба преди края на настоящия сезон