Бивш национал на Коста Рика почина на 32 години

Бивш национал на Коста Рика почина на 32 години

Габриел Бадиля е взел участие в бягане на 10 км., около 200 метра преди финала е загубил съзнание

Бившият защитник на националния отбор на Коста Рика Габриел Бадиля почина днес на 32 години, съобщиха местните медии. Футболистът, който сложи край на кариерата си по-рано тази година, е взел участие в бягане на 10 км. в лекоатлетически турнир.

 

Около 200 метра преди финалната линия на Бадиля му е прилошало и е загубил съзнание. Незабавно е получил медицинска помощ, но сърцето му е спряло и лекарите не са успели да го спасят. В периода 2005–2016 Бадиля изигра 25 мача за представителния отбор на страната си. 

Треньорът на Хърватия поема ОАЕ

Далич е взел решението да напусне още преди Световното първенство

Испански защитник преди Португалия: Ще поискам фланелката на Роналдо

Сигурно ще има опашка, казва Пау Кубарси

Клоп каза "ДА" на Германия

Подробностите по дългосрочния договор все още се обсъждат, но принципното решение е взето.

Засилени мерки за сигурност за Мексико - Англия

Мексиканските власти подготвиха по-сериозни мерки за сигурност и ще опитат да предотвратят струпванията на много фенове на едно място по време на двубоя от осминафиналите на Световното първенство между Англия и един от домакините Мексико.

Вратарят на Парагвай бесен на Мбапе

Вратарят на Парагвай Орландо Хил коментира ситуацията след последния съдийски сигнал на мача от осминафиналите на Световното първенство през 2026 г. срещу Франция (0:1). 

Селекционерът на Парагвай: Исках да стигна по-далеч

„Напускам Световното първенство със спокойствие, знаейки, че играхме“, каза Густаво Алфаро