Йорданеску: Искам да играем тотален футбол като Барселона

Йорданеску: Искам да играем тотален футбол като Барселона

„Ще има промени през зимата, но няма да се разделим с 10 човека и да вземем толкова нови”

Треньорът на ЦСКА Едуард Йорданеску даде любопитен пример за това в какъв стил иска да играят неговите отбори.

"Обичам да играя тотален футбол като Барселона. След двете загуби от Локо Пловдив и Лудогорец имаше доста напрежение и успехът над Славия бе много важен. Искам обаче да действаме по-бързо и с по-малко хоризонтални пасове. И това ще стане с времето, уверен съм. Постоянно контактувам с борда на директорите и собствениците. Имам вяра в играчите, но ще трябва да направим ходове през зимата. Със сигурност няма да се разделим с десет човека и да вземем десет", обясни Йорданеску пред камерата на BiT, докато бранителят Станислав Манолев заяви:

"Нуждаехме се от трите точки срещу Славия, макар че през първото полувреме бе по-скоро равностоен мач. През второто вече имахме повече положения, ударихме и две греди и най-важното е, че спечелихме. Играем добре, на моменти ни се получава, имаме стил, но в завършващата фаза ни липсват класа и увереност и затова се получават негативни резултати. Ако имаме повече реализация в нападение, представянето ни ще бъде доста добро".

Александър Александров: Дузпата реши мача

Старши треньорът на ЦСКА 1948 Александър Александров сподели първите си впечатления след поражението с 0:3 от Лудогорец в мач от 28-ия кръг на efbet Лига

Хьогмо: Трябва да тренираме добре в този период

Старши треньорът на Лудогорец Пер-Матиас Хьогмо обясни някои тактически елементи от мача срещу ЦСКА 1948

Чочев: Напълно контролирахме мача през второто полувреме (ВИДЕО)

Звездата на Лудогорец Ивайло Чочев говори след категоричния успех на тима с 3:0 над ЦСКА 1948 в мач от 28-ия кръг на efbet Лига

БИТКА ДОКРАЙ: Лудогорец наближи Левски на 7 точки (ВИДЕО)

"Орлите" се справиха с ЦСКА 1948 - 3:0

Веласкес: При всяко положение ми се струва нереалистично

“Много е трудно да наложим нашия футбол на такъв терен”

Петров: Вълшебна точица за нас

Треньорът на Добруджа бе изключително горд с футболистите си