Димитър Пиргов: Всеки мач е много важен в борбата за титлата

Димитър Пиргов: Всеки мач е много важен в борбата за титлата

"Три точки са нищожна разлика", смята бранителят на Левски

"Три точки са нищожна разлика", категоричен е защитникът на Левски - Димитър Пиргов. Разликата между 26-кратните шампиони и лидера в класирането Лудогорец е именно такава, като двата отбора ще изиграят още един мач помежду си до края на годината.

"Има още много мачове до края на сезона и мисля, че всеки отбор може да стъпи накриво. Трите точки са нищожна разлика и се надявам да я стопим възможно най-бързо. Целта на Левски винаги е била това - първото място. Направихме няколко грешки и им дадохме възможност да ни изпреварят, но имаме още мачове с тях. Надявам се още в следващия да влезем мотивирани и да се поздравим с успех", каза Пиргов.

"Имах проблеми (здравословни), но те бяха малки и успяхме да ги изчистим с лекарския щаб. Готов съм за мача с Локомотив. Имаме силите и класата да ги победим. Искрено се надявам да го направим пред повечко хора. Тежи ни липсата на фенове, защото разчитаме на тяхната подкрепа. До момента нямаме загуба и нямам логично обяснение за празните трибуни", добави бранителят на "сините".

"Освен четиримата отзад, които играем, всички други си вършат работата. Трябват ти 11 човека, за да имаш добра защита", завърши той.

Добруджа ще отлепя от последното място в Анталия

Добруджа ще проведе част от зимната си подготовка за пролетния дял на сезона в турския курорт Анталия.

Хьогмо: Добре знаем каква е разликата с Левски

Нашият план се промени с ранния гол, призна треньорът на Лудогорец

Юли Петков: След такова себераздаване и точката е успех

Помощникът на Ратко Достанич подчерта приноса на Иван Минчев

Нтумба: Можеше да победим в Разград

Вратарят на Славия със серия спасявания

Лудогорец смачка, но не победи Славия - 1:1 (ВИДЕО)

Шампионите със сериозни претенции за дузпа

Иван Стоянов: Доста добър полусезон

"Червените" се задоволиха с точка срещу Добруджа

Атанасов: Точките можеха да са 3

Треньорът на Добруджа иска скалпа на Ботев (Вр)

Шейтанов критичен към ЦСКА 1948

Не успяхме да покажем най-доброто лице, призна вратарят

Сериозна издънка на ЦСКА 1948 в Бистрица (ВИДЕО)

Добруджа с първа точка навън