Фърги застана плътно зад фамилия Глейзър: Има един куп фракции, които смятат, че са собственици на клуба

Фърги застана плътно зад фамилия Глейзър: Има един куп фракции, които смятат, че са собственици на клуба

Мениджърът на Манчестър Юнайтед защити американците и подчерта, че те са „страхотни”.

Мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън защити клубните собственици, фамилия Глейзър, като настоя, че те са „страхотни”.
 
Американските босове бяха обект на ожесточени критики от група фенове на Юнайтед, откакто купиха клуба преди седем години. Това бе породено от факта, че те похарчиха повече от 500 млн. паунда за лихви, дългове и такси от 2005 г. насам.
 
Но Фъргюсън има дългосрочен поглед върху събитията и вярва, че който и да беше купил клуба, щеше да бъде критикуван.
 
„Чувствам се напълно комфортно при Глейзър”, каза 70-годишният шотландец. „Те са страхотни. Така че ако ме питате за моето виждане, ще кажа, че нямам никакви оплаквания.”
 
„Никога не съм срещал съпротива. Те винаги са били разумни, що се отнася до финансирането на отбора, и те трябва да инвестират в него, за да запазят стойността на активите си.”
 
„Мисля, че има един куп фракции, които смятат, че са собственици на клуба. Те винаги ще бъдат опозиция, независимо кой притежава клуба, и така е било винаги.”
 

„Но мисля, че по-голямата част от феновете ще погледнат реалистично. Ние спечелихме четири титли, откакто те са тук, и една европейска купа.” 

Роналдо възкреси Португалия за обрат срещу Хърватия

ВАР отмени гол на “ватрените” в 15-ата минута на добавеното време

НА ЖИВО: Португалия - Хърватия 2:1

Следете мача от Мондиал 2026 на живо с нас тук

Испания мина с класика през Австрия за 1/8-финал (ВИДЕО)

“Ла Фурия Роха” с първа победа от 16 години насам в елиминации на Мондиал

Нотингам се раздели с треньора си

Нотингам Форест официално обяви раздялата с Витор Перейра, който е бил информиран в много необичайно време за това, че е освободен.

Барселона покри изискванията за финансовия феърплей

Барселона отново покрива правилото 1:1 на финансовия феърплей в Ла Лига, съобщава "Mundo Deportivo"

Двама национали на Италия ще дават показания срещу Бастони

Футболистът на Интер Алесандро Бастони остава единственият играч, срещу когото официално се води разследване по случая с предполагаема връзка с непълнолетна проститутка