Министър Кралев получи благодарствен плакет от БФ Волейбол

Министър Кралев получи благодарствен плакет от БФ Волейбол

Плакетът му беше връчен от президента инж. Данчо Лазаров, вицепрезидента Любо Ганев и изпълнителния директор Станислав Николов

Министърът на младежта и спорта Красен Кралев получи благодарствен плакет от ръководството на Българската федерация по волейбол.

Плакетът му беше връчен от президента инж. Данчо Лазаров, вицепрезидента Любо Ганев и изпълнителния директор Станислав Николов

„Връчваме ви този плакет в знак на благодарност от цялото волейболно семейство и ръководството на федерацията за това, което през тези години направихте за волейбола“, се обърна към министъра Данчо Лазаров.

В плакета се посочва още, че с активната подкрепа на Красен Кралев са „реализирани редица международни прояви от най-високо европейско и международно ниво, което издигна имиджа на Българската федерация по волейбол в света и на българския спорт като цяло.“ 

Младите волейболисти удариха Франция на Европейското (ВИДЕО)

Националният отбор на България по волейбол за младежи до 18 години започна участието си на Европейското първенство с победа срещу действащия шампион Франция с 3:1 (25:23, 18:25, 25:21, 25:19).

Девойките ни биха Финландия на Европейското по волейбол

Нашите се наложиха с 3:1

Младите волейболистки с втори успех на Европейското (ВИДЕО)

Националният отбор на България по волейбол за девойки под 18 години постигна втора победа на Европейското първенство в Литва.

Криско се включва в бенефиса на Теди Салпаров

Една от най-популярните музикални звезди на България - Криско, ще бъде специален участник в бенефиса на бившия волейболен национал Теодор Салпаров. 

България U18 триумфира с трофея на Балканиадата (ВИДЕО)

Младите “лъвчета” надвиха Турция във финала

Бразилски легенди ще уважат бенефиста на Теди Салпаров

Двама от най-великите волейболисти на XXI век Данте Амарал и Серджо Сантос  ще участват в бенефиса на Теодор Салпаров "Една кариера - една легенда"