"Марка": Пепе е с единия крак в Китай

"Марка": Пепе е с единия крак в Китай

Воденият от Мануел Пелегрини Хебей Форчън предлага чисти 10 млн. евро на сезон на защитника

Централният защитник на Реал Мадрид Пепе е с единия крак в Китай, пише авторитетният „Марка”.

Европейският шампион с Португалия е единственият играч в Реал, чийто договор изтича идното лято и досега няма споразумение за нов. Спънката се крие там, че 33-годишният Пепе иска да получи нов контракт за две години на „Бернабеу”, а „кралете” му предлагат само за една.

От това смята да се възползва Мануел Пелегрини. Чилиецът е бивш наставник на Реал Мадрид и Манчестър Сити, а в момента води китайския Хебей Форчън.

Китайците предлагат невероятна оферта на Пепе с повече от двойна заплата на сегашната му. В Реал железният бранител взима по 4,5 млн. евро на сезон, а Хебей Форчън му предлага чисти 10 млн. евро годишно.

Манчестър Юнайтед разсъждава за нов нападател

В Манчестър Юнайтед все още обмислят варианти за привличане на нов нападател през лятото.

Жозе Моуриньо говорил с Родри преди трансфера му в Барселона

Старши треньорът на Реал Мадрид - Жозе Моуриньо, разкри, че е говорил с Родри за потенциален трансфер в испанската столица, но полузащитникът е "имал съмнения" относно преминаването му на "Сантяго Бернабеу", което е накарало португалския специалист да се усъмни в неговото привличане.

Кристъл Палас взе младежки национал на САЩ

Английският футболен клуб Кристъл Палас обяви привличането на нападателя Зейвиър Гозо от американския Реал Солт Лейк за 13 милиона евро, съобщава BBC.

СЛЕД МНОГО БИТКА: Левски - АЕК 0:0 (ВИДЕО)

Всичко ще се реши в Атина

Откриха труп на стадиона на английски отбор

Представителят на Чемпиъншип - Чарлтън Атлетик, потвърди с официално съобщение, че на стадион "Дъ Вали", където отборът играе домакинските си мачове, е било открито тяло на починал човек

Мусиала обясни на какво се дължат проблемите му

Звездата на Байерн Мюнхен Джамал Мусиала излезе с официална позиция, след като във втори пореден мач колабира на терена