Дания ни разби с 44:14 на хандбал

Дания ни разби с 44:14 на хандбал

Младежките ни национали с тежка загуба

Младежкият национален отбор на България до 21 години отстъпи на връстниците си от Дания доста тежко- 17:46 (6:21) в световна квалификация в група 2. Вчера нашите стартираха с друга сериозна загуба- 14:44 от Швеция.

В неделя, 8 януари пък е третата ни среща с отбора на Румъния, които също като нашите са с две поражения.

Швеция и Дания в директен спор ще определят кой ще се класира за Световното първенство в Алжир по-късно тази година.

Бранимир Балчев вкара 7 гола за нашите момчета и беше най-резултатен, а Георги Данаилов добави 4.

Също с по 7 гола за датчаните се отличиха Ласо Кристенсен и Лонборг Паоулсен.

Еквадорец с трета етапна победа в Обиколката на Италия

Джонатан Нарваес спечели XI етап от Джирото

Налбантова стартира с победа на турнир в Малайзия

Националката Калояна Налбантова стартира с победа на турнира от сериите "HSBC BWF World Tour Super 500" в Куала Лумпур (Малайзия) с награден фонд 500 хиляди долара.

Италианец спечели единствения старт по часовник от Джирото

Алфонсо Еулалио запази розовата фланелка

Световната гимнастика коментира решението си да вдигне санкциите са състезатели от Русия и Беларус

Международната федерация по гимнастика (Световна гимнастика) защити решението си да вдигне всички ограничения срещу състезатели от Русия и Беларус с думите, че така се спазват принципите за раввнопоставеност и истинският дух на спорта, пише агенция Ройтерс. 

Клуб Нюанс-НСА възстановява студентското първенство по художествена гимнастика

Традиционният турнир по художествена гимнастика за Купа „Нюанс“, организиран от клуб Нюанс-НСА ще се проведе от 23 до 25 май в София.

Изгряваща надежда: Карина Маринкова с престижна награда от Фондация „Димитър Бербатов“ 

Карина Маринкова, заслужено грабна титлата „Лауреат“ в категория „Изкуство“ за ученици от 1. до 4. клас