Моуриньо: Срещу Ливърпул трябва да играем далеч по-добре

Моуриньо: Срещу Ливърпул трябва да играем далеч по-добре

Златан е болен, но за неделя нямам притеснения

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Жозе Моуриньо се надява, че нападателят Златан Ибрахимович, който пропусна първия полуфинал за Купата на лигата срещу Хъл (2:0), ще вземе участие в неделното дерби с Ливърпул във Висшата лига. 
 
„Златан е болен, но аз не съм притеснен за неделя. Мисля, че той ще бъде в строя”, каза португалецът, цитиран от Би Би Си. 
 
Моуриньо изрази съмнение относно участието в мача на защитника Маркос Рохо, получил мускулна травма срещу Рединг (4:0) в срещата от 1/32 финалите за Купата на Англия. 
 
„Може би не подготвих отбора по най-добрия начин. Днес нашата работа се оказа достатъчна, за да спечелим, но в неделя ние трябва да играем по-добре. Играчите действаха без необходимото темпо и на почивката трябваше да се направят корекции. Може би си струва да се обърне повече внимание на динамиката на играта”, обобщи наставникът на „червените дяволи”. 

 

Манчестър Юнайтед удари аутсайдера Уулвърхемптън (ВИДЕО)

Манчестър Юнайтед постигна убедителна победа с 4:1 при визитата си на последния в класирането Уулвърхемптън на „Молиню“.

Впечатляващ Милан обърна Топино от 0:2 като гост (ВИДЕО)

Милан постигна впечатляващ обрат и спечели с 3:2 срещу Торино като гост.

Норвегия обяви контроли с Нидерландия и Швейцария преди Световното

Норвегия ще играе приятелски мачове с Нидерландия и Швейцария през март по време на подготовката си за Световното първенство в Северна Америка.

Мануел Нойер ще играе срещу Спортинг

Треньорът на Байерн (Мюнхен) Венсан Компани говори пред медиите преди утрешното домакинство на Спортинг (Лисабон) в Шампионската лига

Брюж уволни треньора си преди домакинството на Арсенал

Клуб Брюж уволни треньора Ники Хайен два дни преди да бъде домакин на Арсенал в Шампионската лига и го замени с бившия си мениджър хърватина Иван Леко.

Контузените в Барса се оправят

Старши треньорът на Барселона Ханзи Флик заяви, че отборът му е близо до преодоляване на проблемите с контузии, които повлияха на резултатите им през последните месеци.

Жребият е хвърлен: Вижте двойките за ФА КЪП

Жребият за третия кръг на най-стария футболен турнир в света – ФА Къп – бе изтеглен и донесе на феновете няколко интригуващи сблъсъка.

Пьотровски с първи гол след трансфера от Лудогорец (ВИДЕО)

Полският национал Якуб Пьотровски отбеляза първото си попадение с екипа на Удинезе, след като бе привлечен от Лудогорец. Това се случи при домакинското поражение с 1:2 срещу Дженоа в мач от 14-ия кръг на Серия А.

Треньорът на ПСВ хвали Диего Симеоне

Диего Симеоне беше похвален от треньора на ПСВ Айндховен Петер Бош, докато Атлетико Мадрид засилва стремежа си към автоматично класиране за елиминационните фази на Шампионската лига.