Хардън зарадва 100-годишна фенка за рождения ѝ ден

Хардън зарадва 100-годишна фенка за рождения ѝ ден

Най-възрастната почитателка на Хюстън Рокетс изгледа победата над Милуоки

Гардът на „Хюстън Рокетс” Джеймс Хардън зарадва най-възрастната активна фенка на отбора от Тексас. Той подари на щастливката подписана от самия себе си топка, с която „ракетите” постигнаха 33-ата си победа през редовния сезон.

 

Поводът бе повече от специален! Във вчерашната нощ възрастната дама празнува своя вековен юбилей в зала „Тойота Център”. Дори самата тя обаче не бе очаквала, че в края на вечерта ще разговаря с един от най-добрите играчи на своя любим отбор.

 

„Днес е 100-ния ѝ рожден ден, така че това е специален ден. Знаете, че тя е развълнувана. Седеше на първия ред. Беше усмихната през цялото време. Трябваше да ѝ дам топката от мача и да ѝ кажа каква късметлийка е, а и аз покрай нея, защото я познавам”, каза Хардън след срещата.

 

Иначе Брадата завърши двубоя срещу Милуоки с 38 точки, 8 асистенции и 6 борби. Поредното феноменално представяне на Джеймс помогна на отбора му да спечели с 111 на 92 в собствената си зала. Така „Рокетс” се превърнаха във втория по брой победи отбор в НБА. По този показател те отстъпват единствено на „Голдън Стейт Уориърс”, които имат на сметката си 3 успеха повече – 36. Въпреки това играчите от Хюстън се намират на трета позиция в Западната конференция, както и в цялата Лига. 

Гатева: Група с Испания, Чехия и Хърватия със сигурност е предизвикателство

"Аз съм доволна от представянето на тима в първата фаза на пресявките", каза тя

Лука Дончич отбеляза 42 точки при успеха на Лос Анджелис Лейкърс срещу Кливланд

Лука Дончич отбеляза 42 точки при успеха на Лос Анджелис Лейкърс срещу Кливланд Кавалиърс със 127:113 в Националната баскетболна асоциация (НБА).

България в група с финалиста от последните 2 издания на женския Евробаскет

Във втория етап на квалификациите за турнира през 2027 година

Портланд с нов собственик в НБА

Бордът на собствениците на отборите от Националната баскетболна асоциация (НБА) одобри продажбата на Портланд Трейл Блейзърс от семейството на покойния Пол Алън на група, водена от собственика на тима от Националната хокейна лига Каролина Хърикейнс - Том Дъндън, съобщава агенция Ройтерс.

Виктор Уембаняма записа най-бързия "дабъл-дабъл" в историята на НБА

Вижте резултати от НБА

Везенков и Олимпиакос надвиха Панатинайкос в голямото дерби (ВИДЕО)

Българинът с едва 9 точки