Моуриньо: Влиянието на Фъргюсън върху отбора е много малко

Моуриньо: Влиянието на Фъргюсън върху отбора е много малко

„Той винаги ме е подкрепял, Юнайтед е неговият дом”

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Жозе Моуриньо каза, че бившият наставник на „червените дяволи” сър Алекс Фъргюсън вече има малко влияние върху отбора.

 

„Сега, ще съм честен, влиянието на Фъргюсън върху отбора е много малко. Чувствам и винаги съм чувствал неговата подкрепа. Когато работих в Италия и Испания двамата си пращахме съобщения и той винаги ми пожелаваше успехи и късмет. Сър Алекс е много уважаван човек. Но вече изцяло свободен човек и не се появява в клуба толкова често. Казвал съм му, че Юнайтед е неговият дом и винаги е добре дошъл. На няколко пъти пътуваше с нас с автобуса”, каза Моуриньо пред A Bola.

Съотборник на Груев отива в Уест Хем

Лийдс изпраща нападателя под наем при “чуковете”

 Астън Вила обяви две нови дефанзивни попълнения

Английският футболен клуб Астън Вила обяви две нови дефанзивни попълнения - вратаря Зион Сузуки и централния защитник Матео Руджери.

Кариерата на Джамал Мусиала не е поставена под риск

Кариерата на полузащитника Джамал Мусиала не е поставена под риск, съобщиха от Байерн Мюнхен за ДПА.

Монако разтрогна договора си с Пол Погба

Футболният Монако и халфът на тима Пол Погба разтрогнаха договора помежду им по взаимно съгласие, съобщиха от клуба.

Манчестър Юнайтед разсъждава за нов нападател

В Манчестър Юнайтед все още обмислят варианти за привличане на нов нападател през лятото.

Жозе Моуриньо говорил с Родри преди трансфера му в Барселона

Старши треньорът на Реал Мадрид - Жозе Моуриньо, разкри, че е говорил с Родри за потенциален трансфер в испанската столица, но полузащитникът е "имал съмнения" относно преминаването му на "Сантяго Бернабеу", което е накарало португалския специалист да се усъмни в неговото привличане.