Севиля удължи договора на Стивън Н'Зонзи

Севиля удължи договора на Стивън Н'Зонзи

Полузащитникът се обвърза с клуба до лятото на 2020 г.

Носителят на трофея в Лига Европа Севиля съобщи, че полузащитикът Стивън Н'Зонзи подписа нов договор с клуба до лятото на 2020 година.

 

Французинът бе обект на интерес от страна на Манчестър Сити и Барселона, но новият му договор слага край на спекулациите за напускане на "Рамон Санчес Писхуан".

 

25-годишният Н'Зонзи е твърд титуляр в състава на андалусийци, откакто премина при тях от състава на Стоук Сити през лятото на 2015 година.

 

През този сезон Н'Зонзи е взел участие в 25 мача, в които е вкарал 3 гола.

Ръководството на Реал Мадрид е провело среща за бъдещето на треньора Шаби Алонсо

Ръководството на Реал Мадрид е провело дълга среща веднага след поражението на столичани с 0:2 у дома срещу Селта Виго в неделя вечерта в двубой от Примера дивисион.

Мениджърът на Тотнъм засипа с похвали Краси Балъков

Българският финансист Кирил Евтимов присъства на мача от Висшата лига между Тотнъм и Брентфорд в Лондон.

Спалети: Ако не контролираш топката срещу Наполи, ставаш пътник

Старши треньорът на Ювентус Лучано Спалети призна превъзходството на съперника при загубата с 1:2 от Наполи в 14-ия кръг на Серия А.

След загубата на Реал: Хвърчали са бутилки в съблекалнята

Загубата на Реал Мадрид при домакинството на Селта Виго с 0:2 е провокирала голямо напрежение в съблекалнята на гранда от испанската столица, информира телевизионното предаване "Ел Чирингито".

Мъри Стоилов: Грешките през второто полувреме провалиха Гьозтепе срещу Трабзонспор

Българският старши треньор на Гьозтепе (Измир) Станимир Стоилов остана доволен от представянето през първото полувреме при поражението с 1:2 от Трабзонспор в 15-ия кръг на Суперлигата, като отбеляза грешките след почивката.

Египет подкрепи Салах

"Кралят на Египет", написаха от федерацията

Гръм в Испания: Селта подчини 9 от Реал на „Бернабеу“(ВИДЕО)

Резерва на гостите, травма на Рюдигер и 2 червени картона допълниха кошмара на Белия балет

Наполи е на върха в Серия А, Хойлунд отчая Ювентус (ВИДЕО)

Нападателят вкара и двата гола за успеха с 2:1 в дербито на XIV кръг

Байерн срещу РБ Лайпциг в осминафиналите за Купата на Германия

Херта (Берлин) ще се изправи срещу Фрайбург