Има ли шанс Лудогорец срещу Милан?

12 февруари 2017 16:44

Яри-Мати Латвала взе победата в рали "Швеция"

Финаландецът Яри-Мати Латвала спечели рали "Швеция" - втори кръг от световния рали шампионат.

С "Тойота Ярис" той постигна победа във финалните три етапа, с което спечели надпреварата за четвърти път в кариерата си и поведе в генералното класиране след първите два кръга през сезона с 43 точки.

31-годишният Латвала срещна сериозна отпора от естонеца От Танак (Форд), останал втори на 29.2 секунди, а тройката бе допълнена от французина Себастиан Ожие (Форд) на 59.5 секунди, който спечели първото състезание от сезона - рали "Монте Карло".

В генералното класиране след Латвала се нареждат Ожие с 40 точки и Танак с 33.