Григор Димитров стартира във вторник в Ротердам

Григор Димитров стартира във вторник в Ротердам

Двубоят е четвърти в програмата на корт 1, която започва по обяд

Най-добрият български тенисист Григор Димитров ще стартира утре участието си на турнира в холандския Ротердам с награден фонд 1.85 милиона евро.

Димитров и французинът Люка Пуий ще играят в първия кръг на двойки срещу поставените под номер 3 Иван Додиг (Хърватия) и Марсел Гранойерс (Испания).

Двубоят е четвърти в програмата на корт 1, която започва по обяд.

Хасковлията е пети поставен в надпреварата на сингъл, в която ще започне в сряда срещу четвъртфиналста от Откритото първенство на Австралия през миналия месец Миша Зверев (Германия).

Страхотен Донски с титла в Квебек

Александър Донски продължава страхотното си представяне от началото на годината. Националът на България за Купа „Дейвис" спечели титлата на двойки на турнира на твърда настилка от сериите „Чалънджър 125" в Квебек, Канада, с награден фонд 225 хиляди долара.

Пегула детронира Швьонтек и достигна до женския финал в Синсинати

Американката осъществи обрат от пробив пасив в последния сет

Тиафо отново се класира за финала в Синсинати

Той надделя над сънародника си Брандън Накашима с не особено големи трудности

Официално! Григор без "уайлд кард" за US Open

Григор Димитров официално ще трябва да мине през квалификации на Откритото първенство на САЩ по тенис.

Стан Вавринка приключи с турнирите от Големия шлем

Швейцарецът не получи "уайлд карт" за US Open

Лидия Енчева е на финал в Сърбия

Българката преследва втора титла за годината и трета в кариерата си