Благой Найденов се върна с успех на ринга

Благой Найденов се върна с успех на ринга

Това бе първа среща на Благой от злополучния му профимач в Румъния през февруари 2015-а

Олимпийският ни шампион за младежи от Нанджин 2014 Благой Найденов направи успехешно завръщане на ринга. В среща от втория кръг на турнира „Странджа“ в категория до 81 кг той не даде шанс на съперника си от Сингапур Диние Хаким и го победи категорично с 5:0 съдийски гласа (30:26, 30:26, 30:27, 30:27, 30:27). 
 
Това бе първа среща на Благой от злополучния му профимач в Румъния през февруари 2015-а и след изтърпяното 9-месечно наказание. 

Под бурните аплодисменти на приятелката му – певицата ДесиСлава и на цялото му семейство Найденов показа голяма част от арсенала, с който печелеше при младежите – агресивна игра, разнообразни удари, добри ескиважи. 

На 1/4-финалите на 24 февруари негов съперник ще бъде Денис Кауфер от Швеция, победил с 5:0 хърватина Лео Цветкович.

 

България с пет отличия на Европейската купа по джудо в Азербайджан

Българските състезатели спечелиха общо пет медала (два сребърни и три бронзови) на Европейската купа по джудо за кадети и кадетки в Ганджа, Азербайджан

Мартин Петков с първа защита на пояса си на MAX FIGHT 64 (ВИДЕО)

Българинът нокаутира испанец в стил муай тай с ММА ръкавици

Мани Пакиао увери, че боксовият двубой с Флойд Мейуедър няма да бъде демонстративен

Филипинецът Мани Пакиао заяви, че е подписал договор за двубой с Флойд Мейуедър и не би се върнал на боксовия ринга срещу американеца, ако това бе демонстративен мач.

Отново поискаха с протест и ултиматум оставката на шефа на кикбокса

Клубовете заплашват с бойкот, ако Галин Димов остане начело

България ще участва на боксовия турнир “Великият път на коприната”

Викторио Илиев пръв ще излезе на ринга от сънародниците ни

Адесаня: Няма да си тръгвам и не можете да ме спрете

Бившият шампион в средна категория на UFC е в серия от четири поредни загуби