Емил Велев: Няма смисъл да си кривим душата - това е ЦСКА и мачът е вечно дерби

Емил Велев: Няма смисъл да си кривим душата - това е ЦСКА и мачът е вечно дерби

„Ако от Левски ме поканят, няма да откажа”

Емил Велев заяви, че ако получи покана, ще се завърне на „Герена".

"Защо чак сега се сети някой за мен? Защото няма друг? Никой не ме е търсил. Истината е, че на Левски трудно се отказва, а и аз съм потомствен левскар. В момента обаче сините си имат треньор, а аз имам ангажимент към друг клуб", каза Велев.

"Ясно е, че нещо не върви. Явно е сбъркана подготовката. Само това е обяснението за толкова много контузии. Някой трябва да поеме отговорност за случващото се. Левски не ми харесва в момента. Тръгнаха с амбиции за титла, бяха на 4 точки зад Лудогорец, а сега са 11 и могат да станат повече. На Топузаков му е трудно, а и напрежението е голямо при тези резултати. Не искам да коментирам качествата му. Той ми е колега и не е хубаво да говоря за колегите. Дано се справи със ситуацията", отчете той, цитиран от „Тема спорт”, а за мача с ЦСКА коментира:

"Очаквам стегнат мач, без много положения, но с доста единоборства. Дано Левски успее да победи. Няма какво да си кривим душата - това е ЦСКА и мачът е вечно дерби. Най-големият мач в България -преди, сега и в бъдеще", завърши той.